Klisze RTG

W codziennej pracy lekarzy chirurgów nieodzowne są często badania aparatem rentgenowskim, umożliwiające precyzyjną ocenę stanu uzębienia w celu postawienia diagnozy, a następnie podjęcia stosownego leczenia. Klisze RTG mają szerokie zastosowanie w implantologii, stomatologii, chirurgii, endodoncji, a nawet protetyce.

Samowywołujące klisze stomatologiczne do badań wewnątrzustnych umożliwiają uzyskanie określonych informacji w bardzo krótkim czasie, zaledwie po niecałej minucie, dzięki czemu proces leczenia również przebiega dynamicznie, a lekarz w stosunkowo krótkim czasie może dowiedzieć się wiele na temat wad lub rozwijających się stanów zapalnych w obrębie dziąseł pacjenta.

Klisze i ramki do zdjęć RTG

Klisza RTG z opcją samowywoływania pozwala uzyskać precyzyjny obraz wybranych partii dziąseł. Dzięki temu, że czas ekspozycji na promienie RTG jest dość krótki, klisze samowywołujące cieszą się dużym uznaniem wśród lekarzy, dla których liczy się każda minuta, mająca wpływ na zdrowie lub życie pacjenta.

Małoobrazkowe ramki do zdjęć RTG są równie przydatne w diagnostyce, kontrolach oraz przechowywaniu samowywołujących klisz RTG. Ramki zawierają praktyczne, wąskie białe paski, na których lekarz lub jego asystent zapisują dane osobowe pacjenta, co następnie ułatwia archiwizację kliszy oraz szybki dostęp do niej w razie nagłej potrzeby.

Klisze RTG w hurtowni stomatologicznej Terradent

Klisze do aparatów rentgenowskich stosowanych w stomatologii można kupić wyłącznie u sprawdzonych dostawców, którzy dysponują certyfikowanymi produktami, tworzonymi w oparciu o międzynarodowe normy ISO. Jednym z takich miejsc jest hurtownia stomatologiczna Terradent, która od lat dostarcza chirurgom i stomatologom najlepszej jakości klisze do zdjęć RTG od uznanych producentów.

Na stronie internetowej hurtowni stomatologicznej www.terradent.pl można znaleźć komplety 50 sztuk klisz samowywołujących RTG typu ERGONOM oraz ramek RTG do przechowywania klisz samowywołujących, na 8 albo 14 zdjęć. 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry