Ochraniacze na obuwie

Podeszwa obuwia jest szczególnie narażona na kontakt z zanieczyszczeniami, bakteriami oraz wirusami, dlatego noszenie ochraniaczy na buty w gabinetach stomatologicznych, przychodniach i placówkach medycznych jest rutynowym obowiązkiem personelu, pacjentów i osób odwiedzających.

Sterylne, foliowe ochraniacze na buty, wyposażone w mocną, elastyczną gumkę, tworzą szczelną powłokę, która zapobiega rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów, niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Dzięki nim można bez trudu utrzymać porządek i czystość w gabinetach zabiegowych, w korytarzach i na poczekalniach.

Antypoślizgowe, sterylne ochraniacze medyczne

Jednorazowe, ochraniacze foliowe na buty zapewniają doskonałą ochronę obuwia przed wilgocią i przyczepność stopy do podłoża, dzięki czemu zarówno lekarze, asystenci, jak i pacjenci mogą bezpiecznie się przemieszczać po śliskiej, zdezynfekowanej powierzchni linoleum lub płytek. Zabezpieczenie w postaci foliowych nakładek na obuwie, minimalizuje ryzyko groźnych dla zdrowia upadków – które są niedopuszczalne podczas zabiegów.

Ochraniacze wykonane są z atestowanej, antypoślizgowej folii PE, która jest odporna na uszkodzenia, rozerwanie i strzępienie. Materiał ten ma również doskonałe właściwości antyelektrostatyczne, nie elektryzuje się, nie przyciąga kurzu, pyłów, piasku ani wolnych rodników. Dzięki wodoodpornej strukturze ochraniacz zabezpiecza też posadzkę przed płynnymi i półpłynnymi zanieczyszczeniami, znajdującymi się na podeszwie, takimi jak: błoto lub śnieg.

Ochraniacze na buty od Terradent

W hurtowni stomatologicznej Terradent dostępne są pakiety jednorazowych ochraniaczy na buty w klasycznym, niebieskim odcieniu. Materiał pakowany jest po 100 sztuk i można go stosować nie tylko w gabinecie zabiegowym czy przychodni, ale też w salach zabaw, żłobkach czy domach opieki.

Na Terradent.pl można kompleksowo wyposażyć gabinet w foliowe ochraniacze na stopy, a także dobrać do nich sterylne maseczki, przyłbice, rękawiczki i fartuchy jednorazowe, niezbędne w codziennej pracy lekarzy.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry