Męskie

Jesteś lekarzem, technikiem dentystycznym, pielęgniarzem lub asystentem stomatologicznym? Potrzebujesz wygodnego, ergonomicznego obuwia medycznego męskiego, w którym bez trudu będziesz mógł wykonywać swoje obowiązki, bez poczucia dyskomfortu, odparzeń lub odcisków.

Na Terradent.pl znajdziesz różne modele butów, zaprojektowane przez renomowanych producentów z myślą o środowisku medycznym. Są tu dostępne zarówno klapki, jak i chodaki, a także inne rodzaje obuwia medycznego męskiego skórzanego, idealnego do pracy w trudnych warunkach.

Obuwie ze skóry dla lekarzy stomatologów

Jeśli przebywasz w swoim gabinecie kilka lub kilkanaście godzin dziennie, Twoje stopy potrzebują odpowiedniej ochrony i zabezpieczenia w postaci wygodnego, miękkiego obuwia. Produkty, które znajdziesz na stronie hurtowni stomatologicznej Terradent, to wysokogatunkowe wyroby, wykonane z drzewa wierzbowego i naturalnej skóry przez specjalistycznych producentów, takich jak: Woody.

Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów obuwie medyczne doskonale dopasowuje się do stopy, chroniąc ją przed powstawaniem bolesnych odcisków, zrogowaceń oraz namnażaniem się grzybów. Skóra, którą powleczone są chodaki, przepuszcza powietrze, pozwalając na jego swobodną cyrkulację, co minimalizuje ryzyko tworzenia się odparzeń i grzybicy.

Eleganckie i praktyczne obuwie męskie medyczne

W codziennej pracy lekarza liczy się wygoda oraz bezpieczeństwo podczas wykonywania różnych zabiegów. Dobrze dobrane obuwie ułatwia manewrowanie ciałem i pozwala w pełni skoncentrować się na pracy. Najnowsze modele medycznego obuwia dla mężczyzn wzbogacono o profilowane podeszwy oraz powłokę antypoślizgową.

Jeśli cenisz nowoczesne wzornictwo, wybierz lekkie, modne buty męskie typu speaker w kolorze czarnym. Możesz też sięgnąć po klasyczne chodaki w niebanalnych odcieniach: tabacco, koniak, brązowym, czarnym lub białym. Obuwie zamówisz na stronie hurtowni stomatologicznej Terradent.pl z możliwością modyfikacji butów według Twoich potrzeb.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry