Wirówki EBA

Jednym z istotnych urządzeń, niezbędnych w codziennej pracy chirurgów oraz periodontologów, są specjalistyczne maszyny do wirowania krwi pacjentów. Wirówki umożliwiają odizolowanie fibryny bogatopłytkowej (w skrócie: PRF, czyli Injectable Platelet Rich Fibrin), którą następnie wykorzystuje się podczas zabiegów i w procesie dalszego leczenia.

Sprzęt, taki jak niewielka Wirówka EBA-200 marki Hettich, umożliwia stosunkowo szybką i skuteczną produkcję naturalnej PRF w krwi pacjenta. To właśnie PRF jest odpowiedzialne za proces gojenia się ran w obrębie jamy ustnej oraz angiogenezy, czyli odbudowy struktury naczyń włosowatych przyzębia.

Sprawdzona wirówka EBA-200 

Wirówka typu EBA- 200 zyskała dużą popularność wśród lekarzy specjalistów, jako sprawdzone narzędzie do uzyskiwania niewielkich ilości leczniczej fibryny. Mimo rozwoju nauk medycznych tej naturalnej, organicznej substancji nie jest w stanie skutecznie zastąpić żaden inny produkt, uzyskiwany sztucznie w laboratoriach.

Wirówka EBA- 200 jest bardzo prosta w obsłudze, ma łatwo dostępny, intuicyjny i przejrzysty, pokryty folią ochronną panel sterowania, a po skończonej filtracji otwierana jest za pomocą jednego przycisku, przy użyciu jednej ręki, co znacznie ułatwia wykonywanie nawet najbardziej złożonych zabiegów. Obudowa EBA jest zrobiona z trwałego, certyfikowanego tworzywa sztucznego, które można bez przeszkód sterylizować. 

Wirówki EBA na Terradent.pl

Wysokiej jakości Wirówki EBA- 200, produkowane przez firmę Andreas Hettich GmbH & Co. KG są dostępne w hurtowni stomatologicznej Terradent. Wirówka pracuje w trybie do 99 minut, waży zaledwie 8 kg, dzięki czemu bez trudu można ją umieścić na blacie roboczym w każdym, nawet niewielkim gabinecie specjalistycznym czy laboratorium.

Model EBA-200 od Terradent nie ulegnie przegrzaniu i posłuży wiele lat do efektywnego pozyskiwania fibryny bogatopłytkowej. Sprzęt nie jest wyposażony w próbówki ani dodatkowe akcesoria – te należy dokupić osobno, według zapotrzebowania.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry