Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 115,00 zł

Wkłady do spluwaczek

Materiał, jakim jest jednorazowy wkład do spluwaczki, to obowiązkowe wyposażenie każdego unitu stomatologicznego. Wkłady te umożliwiają przeprowadzenie zabiegów stomatologicznych w profesjonalnych warunkach, w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny.

Dzięki chłonnym i nieprzepuszczalnym wkładom do spluwaczki bakterie lub wirusy, znajdujące się w ślinie oraz płynach z jamy ustnej, są szybko usuwane – w ten sposób personel oraz kolejni pacjenci są chronieni przed niebezpiecznymi infekcjami.

Sterylność i bezpieczeństwo zabiegów stomatologicznych

Dawniej wszystkie płyny ustrojowe, waciki oraz chusteczki były wydobywane ręcznie z wnętrza spluwaczki, co generowało duże straty czasu oraz ryzyko namnażania się drobnoustrojów. Obecnie, zamiast żmudnej i długotrwałej dezynfekcji unitu asystent stomatologa po zakończonym zabiegu sprawnie zdejmuje wkład do spluwaczki, natychmiast go utylizując, dzięki czemu rotacja pacjentów jest bardzo dynamiczna, a w gabinecie panuje czystość i porządek.

Wykonane z miękkiej, chłonnej włókniny, jednorazowe wkłady do spluwaczki są sterylne i można je kilkukrotnie wymieniać w trakcie zabiegu, co minimalizuje prawdopodobieństwo przedostania się materiału biologicznego do wnętrza spluwaczki oraz pozostawanie nieprzyjemnych zapachów w pracowni i poczekalni.

Wkłady do spluwaczek kupisz na Terradent.pl

Chcesz należycie zabezpieczyć swój unit przed bakteriami, grzybami i wirusami? Sprawdź wkłady jednorazowe do spluwaczek, dostępne w hurtowni stomatologicznej Terradent. Produkty te kupisz w każdej potrzebnej ilości i występują one w kilku wersjach kolorystycznych: białej, jasnoniebieskiej, niebieskiej, żółtej, zielonej, limonkowej, lawendowej lub morelowej.

Stomatologiczne wkłady do spluwaczki od Terradent zostały wzbogacone o dodatkowe uchwyty w kształcie uszek, umożliwiające szybkie usunięcie materiału z unitu. Potrzebujesz innych materiałów jednorazowych do swojego gabinetu? Zapraszamy na kolejne zakładki naszego sklepu.

Wkłady do spluwaczki jednorazowe | TerraDent

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry