Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 11,00 zł

Wałeczki stomatologiczne/Lignina

Jednorazowe, bawełniano-celulozowe wałeczki stomatologiczne przydają się podczas każdego zabiegu w gabinecie dentystycznym. Służą one do separacji warg i języka, odsączania płynów oraz nagromadzonej w jamie ustnej śliny, a także zapewniają lekarzowi lepszą widoczność oraz możliwość dotarcia do chorych miejsc. Są one też wykorzystywane w salonach kosmetycznych do zabiegów typu pedicure.

Na polskim rynku dostępne są wałeczki stomatologiczne celulozowe bawełniane o zróżnicowanej średnicy, którą lekarz lub osoba asystująca dobiera według wieku pacjenta oraz specyfiki zabiegu. Produkty te sprzedawane są w zbiorczych, praktycznych opakowaniach po 50, 100 lub 500 sztuk lub według gramatury.

Obowiązkowe wyposażenie pracowni stomatologicznej

Białe, sterylne wałeczki celulozowe to wyroby medyczne, których nie może zabraknąć w pracowni dentystycznej. Takie podręczne sączki są stosowane jako uzupełnienie urządzeń w postaci ssaków i ślinociągów lub jako zamiennik tradycyjnej waty z celulozy, która coraz rzadziej znajduje zastosowanie we współczesnej medycynie, ponieważ trudniej jest usunąć ją z wnętrza jamy ustnej.

Nowoczesne sączki stomatologiczne są atestowane, naturalne, nie zawierają sztucznych wybielaczy ani chloru, są delikatne dla ludzkiej śluzówki i nie uczulają. Wałeczki można bez trudu wyjąć z jamy ustnej, nie przywierają do tkanek, co czyni każdy zabieg bardziej bezpiecznym i komfortowym.

Wałeczki stomatologiczne w hurtowni Terradent

Wysokiej jakości wałeczki celulozowo-bawełniane znajdziesz w hurtowni stomatologicznej Terradent, zaopatrującej kompleksowo w materiały jednorazowego użytku gabinety dentystyczne z całej Polski. Na Terradent.pl wybierzesz różne rodzaje artykułów, w tym: tampony Zelletten, wałeczki Omnident i Prestige Line.

W sklepie online zaopatrzysz się w sterylne wałeczki o różnej długości oraz średnicy – możesz tu też nabyć jednorazowe wkładki stomatologiczne, tampony, celulozowe gaziki, końcówki do ślinociągów i inne materiały jednorazowe.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry