Filtruj według

Cena

Cena

  • 109,00 zł - 3 510,00 zł

Endometry i Mikromotory endodontyczne

Zaawansowane urządzenie, takie jak mikromotor endodontyczny z endometrem, jest niezbędne w nowoczesnej endodoncji i leczeniu chorób miazgi zęba. Umożliwiają one precyzyjne, dynamiczne przeprowadzanie nawet najbardziej złożonych zabiegów w gabinetach dentystycznych na całym świecie.

Dzięki zastosowaniu przez lekarzy stomatologów nowych, zautomatyzowanych urządzeń, w tym mikromotorów i endomentrów, pacjenci zyskują poczucie, że ich leczenie przeprowadzane jest w oparciu o międzynarodowe standardy. Nowe technologie, w tym dokładne pomiary wielkości kanału zębowego i kontrola obrotu narzędzi ułatwiają skuteczną ochronę miazgi zębowej przed postępującymi infekcjami i namnażaniem się bakterii w jamie ustnej.

Nowy wymiar leczenia kanałowego

Leczenie endodontyczne wymaga zastosowania najwyższej jakości sprzętu, w tym mikromotorów (mikrosilników) endodontycznych z elektronicznym lokalizatorem wierzchołkowym. Mikromotory to innowacyjne maszyny, umożliwiające obrót narzędzia w obrębie kanału nawet kilkaset razy na minutę, z opcjami zabezpieczeń na wypadek złamania. Mikrosilniki endodontyczne mają uniwersalne zastosowanie, obsługują różne rodzaje narzędzi niklowo-tytanowych, dając stomatologowi pełną kontrolę nad każdym ruchem w obrębie jamy ustnej pacjenta. 

Miernik, zwany endometrem, wyposażony w elektroniczny lokalizator wierzchołkowy, służy do przeprowadzenia analizy długości i szerokości kanału zębowego – w oparciu o te pomiary lekarz stomatolog podejmuje dalsze czynności, w tym leczenie z wykorzystaniem mikrosilnika endodontycznego, czyli maszyny obracającej różne końcówki niklowo-tytanowe.

Mikrosilniki i akcesoria endodontyczne na Terradent.pl

Mikrosilniki endodontyczne z endometrem, a także endometry dostępne są w hurtowni Terradent, dostawcy profesjonalnego sprzętu, akcesoriów i środków ochrony do gabinetów stomatologicznych. Na stronie sklepu można zakupić endometr typu TCM Endo V o dokładności pomiaru do 0,2 mm i opcją regulacji momentu obrotowego.

Na Terradent.pl przygotowaliśmy narzędzia, akcesoria i artykuły chemiczne endodontyczne: walizki na endometry, preparaty do pielęgnacji turbin, a także szczoteczki nylonowe do mikrosilników.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry