Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 319,00 zł

Systemy łączące

W nowoczesnej stomatologii oraz medycynie estetycznej na szeroką skalę wykorzystywane jest zjawisko adhezji (z łaciny: adhaesio – przylgnięcie), czyli łączenia różnych substancji. Adhezja wiąże się z wytrawianiem, czyli matowieniem szkliwa przy użyciu kwasu fosforowego – na tak przygotowaną powierzchnię aplikowany jest klej oraz kompozyt.

Istotnymi elementami procesu wytrawiania szkliwa zębów są kleje i systemy łączące, dzięki którym możliwe jest precyzyjne wypełnienie ubytków. Bondy stomatologiczne i światłoutwardzalne systemy wiążące to standardowe materiały, niezbędne w każdym profesjonalnym gabinecie dentystycznym – kupisz je w polskiej hurtowni Terradent, specjalizującej się w dystrybucji wysokiej jakości materiałów oraz sprzętu do pracowni stomatologicznych.

Żywiczne bondy stomatologiczne

Dzięki zastosowaniu światłoutwardzalnych bond stomatologicznych szkliwo zyskuje ochronę przed próchnicą, przebarwieniami oraz nadwrażliwością. Bondy służą zarówno do zabiegów leczniczych, jak i estetycznych, ułatwiają odbudowę uszkodzonych, wytartych lub przebarwionych zębów.

Na Terradent wyposażysz swój gabinet w podręczne bondy jednoskładnikowe typu: G-Premio Bond firmy GC lub światłoutwardzalny, samowytrawiający G-Bond Starter Kit. Są to praktyczne preparaty, łatwe w użyciu oraz trwałe, świetnie przylegają do powierzchni zęba, tworząc na niej szczelną, mocną osłonę.

Systemy łączące od Terradent

W specjalistycznej hurtowni stomatologicznej Terradent wybierzesz wysokiej jakości systemy łączące: uniwersalny Adper Prompt L-Pop przeznaczony do kompozytów, preperaty Adper Single Bond 2 z wypełniaczem koloidalnym albo niskodrażniący Dentamed P&B II, niezbędne w każdym gabinecie dentystycznym.

Na Terradent.pl masz też do wyboru stomatologiczne systemy wiążące nowej generacji, takie jak: Dentamed P&B z acetonem, służący do tworzenia wiązań i bondingu, a także produkty: Gluma 2 Bond i światłoutwardzalny Kerr OptiBond Solo, umożliwiające tworzenie trwałych, mocnych wiązań.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry