Salony kosmetyczne i fryzjerskie

Salony fryzjerskie i kosmetyczne to miejsca, gdzie każdego dnia pojawia się od kilku do kilkudziesięciu nowych klientów, pochodzących z różnych miejsc. Każdy człowiek ma na sobie warstwę mikrobów, które wydziela do otoczenia poprzez skórę, włosy, oddech, łój czy ślinę. Ryzyko przenoszenia bakterii i wirusów jest tu ogromne, tak samo jak w szpitalu!

Nic więc dziwnego, że dezynfekcja w salonie fryzjerskim czy dezynfekcja u kosmetyczki to nieodzowny element i rutynowe działanie powtarzane nawet kilkadziesiąt razy dziennie! Czyste narzędzia, siedziska, myjki i pomieszczenia to absolutna podstawa, jeśli zależy Ci na zdrowiu i życiu pracowników, klientów i Twoim własnym.

Dezynfekcja we fryzjerstwie - preparaty i akcesoria

W salonie fryzjerskim nieustannie dochodzi do kontaktu fryzjera z naskórkiem i włosami, mikroorganizmy przenoszone są na grzebieniach, wypychane przez suszarki w głąb salonu. Kosmetyczki wykonują także profesjonalne zabiegi takie jak depilacja, nakłuwanie uszu, pępka lub nosa, przez co nierzadko narażają się na kontakt z krwią klienta. Sterylizacja narzędzi jest tu więc standardem, podobnie jak wyposażenie w silne środki do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich.

Profesjonalna dezynfekcja narzędzi fryzjerskich i kosmetycznych polega na nanoszeniu specjalistycznych preparatów, które w stosunkowo szybkim tempie eliminują szkodliwe bakteria i wirusy, pozostawiając powierzchnię czystą i gotową do kolejnych zabiegów. W codziennej pracy fryzjerzy i kosmetyczki często sięgają też po chusteczki nasączane alkoholem, które szybko usuwają zanieczyszczenia.

Terradent - kompleksowa ochrona Ciebie i Twoich klientów

Wiemy, na czym polega dezynfekcja we fryzjerstwie, dlatego oddajemy w Twoje ręce wysokiej klasy akcesoria do sterylizacji i preparaty biobójcze renomowanych marek. Na Terradent.pl kompleksowo wyposażysz salon w płyny do dezynfekcji powierzchni, chusteczki nasączane, aplikatory, spraye i uchwyty.

Dezynfekcja u kosmetyczki? Na Terradent.pl masz do wyboru specjalistyczne fartuchy, jednorazowe klapki i rękawice ochronne, jak też ręczniki, czepki ochronne czy wałeczki stomatologiczne. Towar zamówisz online bezpośrednio do swojego gabinetu.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry