Lampy Polimeryzacyjne

Popularne, światłoutwardzalne plomby stomatologiczne są znane i doceniane nie tylko przez lekarzy, ale też pacjentów, dla których liczy się trwałość wypełnienia oraz jego estetyczny wygląd. Wypełnienie ubytku to prosty zabieg, który wymaga jednak specjalistycznych narzędzi, takich jak między innymi lampa polimeryzacyjna. Jest to nowoczesne, profesjonalne urządzenie do utwardzania różnych rodzajów materiału w obrębie leczonego zęba: kompozytów, cementów oraz uszczelniaczy.

Zabiegi wykonywane z użyciem takiego sprzętu są nie tylko bezpieczne, ale też dynamiczne. Lampy polimeryzacyjne stomatologiczne doskonale mieszczą się w dłoni, są lekkie, ergonomiczne i łatwe w obsłudze, a przy tym bardzo wydajne, dlatego szybko stały się standardowym wyposażeniem każdego gabinetu.

Oświetlenie LED do zabiegów stomatologicznych

Lampa polimeryzacyjna LED zdobyła w ostatnich latach ogromną popularność nie tylko ze względu na doskonałą jakość w stosunku do ceny, ale też precyzję, jaką daje podczas zabiegu stomatologicznego. Możesz w pełni kontrolować postępy i utwardzenie kompozytu za pomocą zainstalowanego wewnątrz wyświetlacza oraz radiometru.

Na uwagę zasługuje też czas pracy tych niewielkich urządzeń. Nowoczesne lampy polimeryzacyjne mogą wykonywać nawet kilkaset cykli, więc nie ma konieczności ich stałego ładowania. Nie ulegają też przegrzaniu, co poprawia bezpieczeństwo oraz komfort Twojej pracy. Po skończonym zabiegu bez problemu wysterylizujesz lampę dla następnych pacjentów.

Lampy polimeryzacyjne wybierzesz na Terradent.pl

W hurtowni Terradent kupisz lampy stomatologiczne LED oraz wszelkie niezbędne akcesoria czy materiały do codziennej pracy. Możesz też zasięgnąć wiedzy na temat interesujących Cię produktów przez kontakt telefoniczny lub mailowy z działem obsługi Terradent.

Szukasz dobrej jakości i sprawdzonego dostawcy lamp polimeryzacyjnych do Twojego gabinetu? Zobacz lampy stomatologiczne na poszczególnych stronach Terradent.pl. Towar kupisz online z gwarancją jakości od renomowanych producentów.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry