Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 339,00 zł

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów jest najpopularniejszym zabiegiem kosmetycznym, wykonywanym zarówno w gabinetach dentystycznych, jak i przez pacjentów samodzielnie, w warunkach domowych. Aby osiągnąć pożądane rezultaty w postaci idealnie białego szkliwa, należy zastosować odpowiednie żele, proszki, pasty lub paski wybielające.

O tym, jaki zestaw do wybielania zębów zastosować, powinien zdecydować lekarz stomatolog, po przeprowadzeniu drobiazgowych oględzin jamy ustnej. Może się bowiem okazać, że zabieg powinien być poprzedzony wyleczeniem powstałych ubytków oraz wzmocnieniem wrażliwego szkliwa.

Preparaty wybielające na zęby

Jednymi z najczęściej stosowanych produktów, rekomendowanych przez stomatologów na całym świecie, są żele do wybielania zębów, które mają formę nakładek stosowanych na dzień i na noc, dzięki czemu pacjenci nie muszą spędzać wielu godzin w gabinecie. Takie specjalistyczne preparaty do wybielania zębów zawierają azotan potasu oraz fluor, przyspieszające procesy regeneracji i odbarwiania szkliwa.

Kolejnym preparatem, dzięki któremu możliwe jest przywrócenie zębom naturalnego koloru, jest pasta do wybielania, jak na przykład Opalescence Sensivity Whitening Toothpaste Cool Mint, dzięki której szkliwo zyskuje ochronę przed próchnicą oraz staje się bielsze nawet o kilka odcieni. Wydajny, wysokiej jakości produkt marki Ultradent dostępny jest w hurtowni stomatologicznej Terradent.pl.

Kompletne wyposażenie każdej pracowni stomatologicznej

W hurtowni Terradent.pl zestawy i urządzenia do wybielania zębów można kupić w każdej potrzebnej ilości, zarówno na użytek własny, jak i do pracowni stomatologicznej bądź gabinetów medycyny estetycznej. Na stronie sklepu dostępne są wyłącznie produkty sprawdzonych, zagranicznych i polskich producentów, takich jak: Ultradent czy Chema-Elektromet.

Na Terradent.pl dostępne są również specjalistyczne żele do medycznego wybielania przebarwionych zębów martwych, jak Opalescence Endo, doskonały do zabiegów wybielających po leczeniu endodontycznym.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry