Osłony ochronne na ladę

Kiedy zależy Ci na tym, by chronić Twój personel przed bezpośrednim kontaktem z obcymi osobami i zminimalizować ryzyko narażenia obu stron na infekcję, zainwestuj w osłony ochronne na ladę. W wielu miejscach, zarówno w branży medycznej, jak i usługowej –kosmetycznej lub fryzjerskiej, transparentne osłony stały się standardem, a dzięki nim praca ludzi przebiega spokojnie i bezpiecznie.

Osłony ochronne na ladę sprawdzą się na recepcji w gabinecie stomatologicznym, endodontycznym lub ortodontycznym, ale też powinny się znaleźć wszędzie tam, gdzie dochodzi do dużej rotacji ludzi i bezpośredniego kontaktu z klientem, czyli w aptekach, na stacjach paliw, w sklepach czy obiektach użyteczności publicznej, w portierniach, kasach.

Trwałe i bezpieczne osłony dla firm i instytucji

Osłony ochronne na ladę, wykonane z mocnej płyty plexi, nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy pęknięcia, a dzięki temu, że są banalnie proste w montażu, wybiera je coraz więcej właścicieli firm oraz przedstawicieli instytucji, którym zależy na bezpiecznej obsłudze interesantów.

Ochronne szyby BHP stanowią skuteczną barierę dla wirusów, grzybów, bakterii, a dzięki temu, że są przezroczyste, kontakt i wymiana informacji pomiędzy pracownikiem a interesantem odbywa się w pełni komfortowo, w sposób niezakłócony. Osłona doskonale przepuszcza dźwięk, a dzięki niewielkiej szczelinie w jej dolnej części możliwe jest przekazywanie różnych przedmiotów, płatności oraz wydawanie kluczy.

Osłony ochronne BHP na Terradent.pl

Hurtownia stomatologiczna Terradent to miejsce, gdzie kompleksowo wyposażysz swoją firmę w osłony ochronne nablatowe, szerokie na 80 cm i wysokie na 70 cm. Nie musisz nawiercać blatów, by umieścić taką przegrodę na swojej ladzie – wystarczy ją umocować na specjalnych łącznikach.

Ochronne osłony od Terradent mają różne formy: z zaokrąglonymi narożnikami lub z bocznymi skrzydłami, które dodatkowo chronią Twój personel. Jeśli potrzebujesz innych rozmiarów, skontaktuj się z nami, by uzyskać informacje na temat dostępności osłon.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry