Dezynfekcja fumigacyjna- zamgławianie pomieszczeń

W pomieszczeniach takich jak szpitale, gabinety lekarskie czy kosmetyczne cyklicznie należy dezynfekować wnętrza, by nie dopuścić do powstawania skupisk bakterii i wirusów. Tam, gdzie jest duża rotacja ludzi, tam istnieje też duże ryzyko zakażenia różnymi mikrobami. Jednym z najbardziej skutecznych i sprawdzonych rozwiązań jest więc odkażanie kompleksowe całych zamkniętych przestrzeni.

Z języka łacińskiego fumigare znaczy kadzić. Dezynfekcja fumigacyjna polega zatem na rozprowadzaniu środków sterylizujących za pomocą mgiełek, rozpylaczy i dozowników ulokowanych w różnych częściach budynku. Ten prosty i szybki zabieg można wykonywać manualnie, czyli spryskać wnętrze preparatem albo wykorzystać nowoczesne przenośne urządzenia rozpylające.

Preparaty do dezynfekcji fumigacyjnej i zamgławiania pomieszczeń

Regularne przeprowadzanie takich zabiegów jak zamgławianie pomieszczeń to inwestycja w zdrowie i komfort pracowników i klientów gabinetów zabiegowych. Wystarczy spryskać wnętrze, by już po kilku godzinach zminimalizować ilość niebezpiecznych dla zdrowia i życia bakterii, wirusów oraz grzybów.

Specjalistyczne środki do dezynfekcji fumigacyjnej można zakupić w 5-litrowych pojemnikach, wystarczają na dłużej i są bardzo wydajne. Podstawowym składnikiem jest tu nadtlenek wodoru, który rozpylany jest w postaci suchej mgły. Większość tego typu preparatów zawiera też wodę dejonizowaną, srebro koloidalne i kwas ortofosforowy.

Terradent.pl – sprawdzony dostawca płynów i preparatów do dezynfekcji

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu optymalnych warunków wewnątrz gabinetów lub poczekalni, gdzie istnieje duże ryzyko mnożenia się bakterii, grzybów i wirusów, zainwestuj w preparaty do zamgławiania typu RED`OX AG6 albo CarnaLyse® 12%. To wydajne, 5-litrowe środki do dezynfekcji różnego rodzaju zamkniętych pomieszczeń.

Na stronie sklepu internetowego Terradent.pl skompletujesz specjalistyczne preparaty oraz akcesoria niezbędne do sterylizacji. Produkty zamówisz w każdej potrzebnej ilości bez wychodzenia z domu lub gabinetu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz