Filtruj według

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 22,00 zł

Wytrawiacze

Proces wytrawiania szkliwa sprawia, że staje się ono bardziej chropowate i można precyzyjnie i trwale przymocować różnego wypełnienia kompozytowe bądź amalgamatowe. Do uzyskania szorstkiej struktury szkliwa lekarz stomatolog stosuje specjalistyczny wytrawiacz, który dynamicznie wchodzi w reakcję z tkanką, umożliwiając sprawne przeprowadzenie zabiegu i uzupełnienie ubytku.

Nowoczesny wytrawiacz stomatologiczny, poza funkcją spajającą, służy też do ochrony wrażliwego szkliwa przed powstawaniem niebezpiecznych szczelin brzeżnych, przez które mogłyby przedostawać się bakterie oraz resztki niestrawionego pokarmu, wywołujące próchnicę. 

Profesjonalne, wydajne wytrawiacze od Terradent

W polskiej hurtowni stomatologicznej Terradent dostępne są profesjonalne wytrawiacze dentystyczne, które skutecznie wnikają w każdą, nawet najdrobniejszą szczelinę szkliwa, co pozytywnie wpływa na jakość leczenia. Na stronie internetowej sklepu można nabyć między innymi wytrawiacz do zębów na bazie roztworu kwasu fosforowego, do stosowania na zębinie, szkliwie oraz do usuwania zanieczyszczeń z kompozytów.

Istotną zaletą lepkiego, precyzyjnego wytrawiacza Ultra-Etch, stosowanego w stomatologii, jest jego zdolność do samoograniczania, które preparat ten uzyskuje dzięki swojemu unikalnemu składowi chemicznemu.

Wytrawiacze a wysoka jakość leczenia stomatologicznego

Wyrób medyczny, jakim jest wytrawiacz szkliwa, to element niezbędny zarówno podczas wykonania wypełnień chemo- czy światłoutwardzalnych, jak i laków szczelinowych lub ortodontycznych aparatów stałych. W hurtowni Terradent można zakupić wysokiej jakości wytrawiacz stomatologiczny polskiej marki Blue Etch, z praktyczną strzykawką, dozownikiem oraz zestawem aplikatorów.

Aby zapewnić najwyższe standardy w zakresie ochrony zdrowia pacjentów, dystrybutor Terradent przygotował asortyment atestowanych, uznanych w środowisku medycznym wypełniaczy stomatologicznych. Produkty te pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, polskich i zagranicznych producentów, z którymi hurtownia współpracuje już od wielu lat.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry