Filtruj według

Cena

Cena

  • 46,00 zł - 1 350,00 zł

Strzykawki do znieczuleń

Podanie leków w trakcie zabiegów stomatologicznych wymaga zastosowania odpowiednich strzykawek do znieczulenia miejscowego: nasiękowego (infiltracyjnego) lub przewodowego. Strzykawki lekarskie umożliwiają precyzyjną aplikację leków bezpośrednio do tkanek, co ułatwia przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Do najpopularniejszych modeli strzykawek zaliczają się: jednorazowe strzykawki ciśnieniowe i strzykawki samoaspirujące, niezbędne w każdym gabinecie stomatologicznym oraz implantologicznym. Te niewielkie, sterylne aplikatory znalazły też szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej oraz kosmetologii, służą na przykład do wprowadzania pod skórę kwasu hialuronowego.

Jednorazowe strzykawki stomatologiczne

Bezpowrotnie minęły czasy, gdy do zabiegów medycznych stosowano strzykawki wielorazowego użytku. Obecnie do miejscowego podawania leków podczas zabiegów stomatologicznych służą między innymi lekkie i sterylne strzykawki lekarskie jednorazowe, złożone z tłoka oraz przezroczystego cylindra o zróżnicowanej średnicy i z precyzyjną skalą, ułatwiającą kontrolę ilości mililitrów podawanego preparatu.

Jednorazowe strzykawki plastikowe z jednorazowymi igłami pozwalają lekarzom stomatologom przeprowadzać bezpieczne, sterylne zabiegi bez ryzyka rozprzestrzeniania się chorobotwórczych bakterii i wirusów. Po zakończonym leczeniu aplikator zostaje natychmiast zutylizowany.

Strzykawki ciśnieniowe i samoaspirujące na Terradent

W sklepie online hurtowni stomatologicznej Terradent można znaleźć zarówno strzykawki ciśnieniowe na klik, typu Paroject, do śródwięzadłowego znieczulenia miejscowego, jak i wysokiej jakości strzykawki do aplikatorów.

Na Terradent do nabycia są też między innymi strzykawki samoaspirujące ASPIJECT Ring Grip, przeznaczone do infiltracji, znieczulenia nasiękowego oraz przewodowego, a także podręczny system zabezpieczający przed ukłuciem igłą typu CONTA-GUARD firmy RONVIG, z wygodną podstawką i zestawem sterylnych pasków jednorazowych.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry