Filtruj według

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 159,00 zł

Dezynfekcja wierteł

Odpowiednia sterylizacja wierteł stomatologicznych to rutynowy obowiązek personelu w każdym gabinecie dentystycznym. Wiertła i różnego rodzaju narzędzia obrotowe są używane wiele razy w ciągu dnia, niemal przy każdym zabiegu, dlatego ich staranne czyszczenie jest niezwykle istotne i pozwala chronić pacjentów i lekarzy przed szkodliwymi drobnoustrojami.

Wiertło używane do każdego kolejnego zabiegu musi być perfekcyjnie wysterylizowane i nie może na nim pozostać żadna bakteria, wirusy ani grzyby. Ważne jest też, by płyn używany do sterylizacji nie naruszał struktury narzędzi i zabezpieczał je przed korozją.

Dezynfekcja wierteł stomatologicznych w TerraDent

Spraw, aby dezynfekcja wierteł w Twoim gabinecie przebiegała sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Postaw na renomowane płyny do dezynfekcji dostępne w sklepie specjalistycznym Terradent.pl. Znajdziesz tu Viruton Bohr od MEDI SEPT oraz inne wysokiej klasy środki, jak niemiecki DURR ID, działające nawet do 7 dni.

Terradent to ceniony importer profesjonalnych produktów do mycia, a także sterylizacji narzędzi oraz akcesoriów stomatologicznych stalowych, diamentowych i z rożnego rodzaju stopów. Na stronie sklepu online kupisz środki do dezynfekcji w każdej potrzebnej ilości, dobrej cenie i z gwarancją najwyższej jakości.

Sterylizacja wierteł stomatologicznych

Płyny dostępne na stronie Terradent zapewnią optymalną ochronę oraz czystość instalacji obrotowych. Wiemy, że profesjonalna dezynfekcja wierteł stomatologicznych wymaga precyzji, dlatego nasze produkty zapewniają potrójne uderzenie – w bakterie, wirusy oraz szkodliwe dla zdrowia grzyby.

Produkty Terradent.pl pozwolą chronić zarówno Twoje wiertła, jak i inne instrumenty obrotowe, narzędzia diamentowe oraz specjalistyczne, niezastąpione w leczeniu kanałowym. To wysoce skuteczne preparaty stworzone na bazie alkoholi w środowisku alkalicznym, dzięki którym zachowasz doskonałą jakość wierteł niezależnie od intensywności eksploatacji.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry