Torebki do sterylizacji

Nowoczesny gabinet zabiegowy wymaga zaawansowanej ochrony narzędzi i sprzętu. Duża rotacja pacjentów oznacza stały kontakt z różnego rodzaju wirusami, grzybami i bakteriami, dlatego należy zadbać o właściwą sterylizację każdego dnia.

Produkty takie jak torebki do sterylizacji to innowacyjne rozwiązanie dedykowane lekarzom oraz kosmetologom. Dzięki nim narzędzia wykorzystywane w codziennych zabiegach spełniają wszelkie normy sanitarne, tym samym zapewniając Twoim pacjentom i Tobie maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort pracy.

Torebki do sterylizacji w autoklawie

Dezynfekcja narzędzi wymaga odpowiedniego zaplecza, a takie właśnie zapewniają torebki do sterylizacji samoprzylepne. Są one dostępne w pakietach lub na sztuki, w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnej strukturze taka torebka jest wytrzymała na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, co ułatwia przechowywanie narzędzi po zabiegu sterylizacji w autoklawie.

Torebki foliowo-papierowe do sterylizacji posiadają też wskaźniki, za pomocą których możesz szybko ocenić skuteczność całego procesu dezynfekcji. W wielu gabinetach standardem stały się już torebki do sterylizacji gorącym powietrzem, które skutecznie chronią narzędzia przed wirusami i innymi patogenami.

Wybierz torebki do sterylizacji w Terradent.pl

Szukasz hurtowni, gdzie kompleksowo wyposażysz swój gabinet w sprzęt i niezbędne płyny do sterylizacji? Sprawdź ofertę na Terradent.pl i wybierz akcesoria od renomowanych międzynarodowych producentów. Są tu dostępne pakiety MEDAL po 200 sztuk - torebki do sterylizacji w autoklawie w różnych rozmiarach oraz pojedyncze papierowo–foliowe torebki samoprzylepne.

Z Terradent.pl zamówisz każdą potrzebną ilość oraz profesjonalne torebki, dzięki którym sterylizacja Twoich narzędzi wzniesie się na wyższy poziom. Terradent.pl to sklep i hurtownia stomatologiczna, gdzie kompleksowo zaopatrzysz się też we wszelkie potrzebne akcesoria oraz preparaty do dezynfekcji różnych powierzchni.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry