Filtruj według

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 45,00 zł

Przyłbice stomatologiczne

Przyłbica ochronna jest jednym z najbardziej niezbędnych akcesoriów w codziennej pracy personelu medycznego, w tym lekarzy stomatologów. Ta transparentna osłona skutecznie chroni twarz i oczy przed różnymi zanieczyszczeniami, a przede wszystkim – jest najlepszą barierą dla wirusów, grzybów i bakterii. 

Nowoczesne przyłbice stomatologiczne projektowane są w oparciu o restrykcyjne, międzynarodowe normy jak również standardy dotyczące środków ochrony wzroku przed wszystkimi czynnikami, które mogłyby negatywnie wpłynąć na kondycję gałki ocznej osoby wykonującej zabieg lub asystującej.

Ergonomia i bezpieczeństwo

Lekka przyłbica ochronna medyczna świetnie dopasowuje się do kształtu głowy, jest ergonomiczna i nie powoduje dyskomfortu w trakcie wykonywania zabiegu. Półkolisty kształt sprawia, że narząd wzroku jest chroniony w obrębie 180 stopni, dzięki czemu żadna ciecz ani ciało stałe nie dostanie się do oczu. Przyłbicę można stosować też jednocześnie z maseczką.

Podczas wykonywania takich czynności, jak borowanie, płukanie czy obróbka kompozytu powstaje wiele różnych odpadów, które łącząc się ze śliną pacjenta, tworzą skupisko szkodliwych dla zdrowia wirusów oraz bakterii. Przyłbica izoluje wszystkie te czynniki, a lekarz może spokojnie wykonywać swoją pracę.

Przyłbice ochronne od Terradent

Wiele różnych rodzajów medycznych przyłbic ochronnych można znaleźć na www.terradent.pl – profesjonalnej hurtowni stomatologicznej. W ofercie są przyłbice i okulary ochronne z zausznikami w kilku kolorach: transparentnym, beżowym, czerwonym, niebieskim, zielonym oraz białym, które przypadną do gustu każdemu. 

Przyłbice posłużą zarówno w gabinetach stomatologicznych, jak i w salonach kosmetycznych, fryzjerskich lub zabiegowych, gdzie istnieje ryzyko przedostawania się do twarzy i oczu różnych substancji i mikrobów. Na Terradent dostępne są wyłącznie przyłbice renomowanych, sprawdzonych producentów – produkty te można kupić w potrzebnej ilości bez wychodzenia z gabinetu.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry