Końcówki do ślinociągu

Trudno sobie wyobrazić profesjonalny zabieg dentystyczny bez takich akcesoriów, jak ślinociąg stomatologiczny wraz z jednorazowymi końcówkami. Dzięki temu prostemu urządzeniu nagromadzone w jamie ustnej krew, wydzieliny oraz płyny, produkowane przez gruczoły ślinowe, mogą zostać usunięte szybko i bezpiecznie. 

Gdy nadmiar śliny zostaje wchłonięty przez ślinociąg stomatologiczny, lekarz zyskuje świetną widoczność wybranych odcinków operowanych tkanek w obrębie jamy ustnej oraz doskonałą precyzję każdego ruchu.

Komfort i wygoda pacjentów w gabinecie stomatologicznym

Podręczne nakładki w formie jednorazowych końcówek do ślinociągu sprawiają, że pacjenci czują się bardziej komfortowo, nie mając odruchu wymiotnego, wywołanego nadmiarem niemożliwej do połknięcia wydzieliny. Ślina jest systematycznie wypompowywana poza jamę ustną, a wyprofilowane, gładkie główki ślinociągu nie podrażniają delikatnej, ludzkiej śluzówki.

Nowoczesne, jednorazowe ślinociągi stomatologiczne wykonane są z elastycznych, higienicznych materiałów, przyjaznych dla człowieka, takich jak: nietoksyczne pcv – czyli polichlorek winylu, z wbudowanym specjalnym drutem do regulacji kąta nachylenia ślinociągu podczas zabiegu. PCV nie uczula i jest bezwonne, co również przekłada się na jakość zabiegów.

Końcówki do ślinociągów stomatologicznych na Terradent.pl

Końcówki do ślinociągu kupisz w zbiorczych, sterylnych opakowaniach po 100 sztuk, w specjalistycznej hurtowni stomatologicznej Terradent, która od wielu lat dostarcza polskim lekarzom najwyższej jakości sprzęt i akcesoria, niezbędne w ich codziennej pracy. Materiał zamówisz online, bez wychodzenia ze swojego gabinetu.

Produkty, takie jak ślinociągi stomatologiczne, dostępne są w zróżnicowanej kolorystyce oraz odcieniach: transparentnym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym, a także lawendowym lub niebieskim – które bez trudu dopasujesz do gustu Twoich pacjentów, przełamując tym samym rutynę i stres towarzyszący trudnym, bolesnym zabiegom.

Ślinociągi i końcówki stomatologiczne | TerraDent

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz