Maski stomatologiczne

Drogi oddechowe lekarzy oraz pacjentów są szczególnie narażone na kontakt z wirusami, aerozolami, bakteriami i grzybami – jednym sposobem, aby się uchronić przed tymi niebezpiecznymi czynnikami chorobotwórczymi, jest stosowanie maseczek ochronnych stomatologicznych, półmasek oraz przyłbic. Noszenie ich jest obecnie obowiązkiem, dlatego warto zadbać o zapas tych jednorazowych produktów do ochrony osobistej.

Sterylne osłony na twarz wykonane są z tworzywa, które izoluje lub filtruje mikroorganizmy, zanieczyszczenia oraz pyły, unoszące się w powietrzu. Dzięki takiej ochronie zarówno lekarze, personel medyczny, jak i pacjenci są zabezpieczeni przed ryzykiem zakażenia.

Profesjonalne maski i przyłbice

W gabinecie zabiegowym dentystycznym nie może zabraknąć kompletów jednorazowych maseczek chirurgicznych, wielorazowych masek na twarz stomatologicznych i przyłbic. Materiały te można swobodnie dopasować do kształtu głowy i skutecznie osłaniają one drogi oddechowe nie tylko przed wirusami czy bakteriami, ale też przed aerozolami, martwym naskórkiem, pyłem z drobinami krwi oraz wydzieliną oraz włosami.

Profesjonalne półmaski i maski stomatologiczne wykonane są z antybakteryjnych tworzyw, zupełnie nieszkodliwych dla ludzkiej skóry, takich jak włóknina lub polipropylen, które nie pylą i nie uczulają. Dzięki specjalnej budowie i ścisłym ułożeniu włókien maski dentystyczne nie ulegają rozerwaniu, nie strzepią się i nie pylą.

Atestowane osłony medyczne na twarz 

Produkty do codziennego użytku w gabinetach stomatologicznych, takie jak: maseczki chirurgiczne i ochronne na twarz są dostępne w hurtowni stomatologicznej Terradent, w zbiorczych, podręcznych opakowaniach. To wyroby medyczne o blisko 95% skuteczności izolacji szkodliwych czynników, wytwarzane przez renomowanych, polskich i zagranicznych producentów.

W hurtowni online można wybrać zróżnicowane maski ochronne typu FFP2, transparentne maski dla dzieci Face Shield z regulacją, specjalistyczne maski medyczne BETAtex oraz wygodne, sterylne, nieparujące przyłbice Smart Shield dla osób dorosłych.

Maseczki chirurgiczne i stomatologiczne | TerraDent

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz