Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 35,00 zł

Śliniaki stomatologiczne

Sterylne, nieprzemakalne śliniaki stomatologiczne to materiały, z których korzystają lekarze oraz personel medyczny na całym świecie. Te jednorazowe serwety precyzyjnie osłaniają klatkę piersiową i szyję pacjenta, zabezpieczając jego odzież przed zabrudzeniami w postaci substancji chemicznych, krwi lub płynów ustrojowych.

Śliniaki to sprawdzone, uniwersalne podkłady, które znajdują szerokie zastosowanie w branży medycznej i gabinetach kosmetycznych. Są one doskonałą alternatywą dla zwykłych ręczników papierowych oraz wyrobów z tkanin naturalnych, wymagających sterylizacji po zakończonym zabiegu. Śliniaki z kieszeniami, sprzedawane w praktycznej rolce, są cenione przez asystentów stomatologicznych, którym wystarczy zaledwie kilka chwil, by odpowiednio zabezpieczyć pacjenta przed zabiegiem.

Podręczny wyrób medyczny

Jednorazowe śliniaki dentystyczne wykonane są z dwóch materiałów o zróżnicowanych właściwościach: bibuły, która świetnie chłonie wilgoć, a także folii polietylenowej, zapobiegającej przenikaniu płynów poza strukturę. Dzięki tej dwuwarstwowej strukturze te osłony stomatologiczne zapewniają wysoki komfort lekarzom i ich pacjentom.

Niektóre modele śliniaków dentystycznych wzbogacone zostały o specjalne kieszenie, do których można włożyć serwety stomatologiczne tak, by pacjent mógł samodzielnie po nie sięgnąć w razie nagłej potrzeby.

Śliniaki stomatologiczne od Terradent.pl

Jednorazowe śliniaki dentystyczne dostępne są wyłącznie w sprawdzonych, specjalistycznych sklepach i hurtowniach z wyposażeniem oraz artykułami dla branży medycznej, takich jak Terradent.pl, gdzie możesz kompleksowo zaopatrzyć swój gabinet we wszelkie wyroby medyczne, niezbędne do codziennej pracy.

W hurtowni stomatologicznej Terradent.pl kupisz różne rodzaje śliniaków w rolce lub praktycznych opakowaniach zbiorczych po 80 i 100 sztuk. W sklepie online znajdziesz śliniaki z kieszenią lub bez, w różnych wersjach kolorystycznych, które możesz wybrać według indywidualnych potrzeb.

Śliniaki stomatologiczne i dentystyczne | TerraDent

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry