Kompresy żelowe

Wyroby medyczne, takie jak kompres żelowy, są nieodzowne w codziennej pracy lekarzy – w tym specjalistów zajmujących się sportowcami. Taki uniwersalny opatrunek ciepło – zimny przynosi natychmiastową ulgę po zabiegu lub kontuzji, bardzo szybko pobudza bądź stabilizuje naczynia krwionośne.

Nowoczesne kompresy żelowe chłodzące to produkty o szerokim spektrum działania, które bardzo dobrze rozluźniają tkanki i szybko niwelują nawet rozległe obrzęki, dlatego można je stosować zarówno w przypadku chorób przewlekłych, jak i sezonowych, a także w razie nagłych kontuzji oraz wypadków podczas treningu czy podróży.

Żelowy kompres chłodzący

Minęły bezpowrotnie czasy, gdy kompresy mozolnie przygotowywano, mocząc ręczniki w zimnej lub gorącej wodzie. Obecnie ten problem rozwiązują ogólnodostępne, kompresy żelowe chłodzące wielokrotnego użytku takich firm, jak DISPOTECH. Opatrunek jest nieszkodliwy dla ciała, nietoksyczny i zamknięty w szczelnym worku, co ułatwia jego użytkowanie. Taki kompres utrzymuje optymalną temperaturę chłodzenia przez cały czas trwania zabiegu, niezależnie od temperatury otoczenia.

Kompres chłodzący żelowy jest bardzo zimny, dlatego przed użyciem należy każdorazowo owinąć go specjalną kieszenią lub ręcznikiem. Tak przygotowany opatrunek wystarczy przyłożyć do skóry, a następnie zdjąć go po około 15 – 20 minutach, w zależności od indywidualnych zaleceń lekarza. 

Kompres żelowy – gdzie go można kupić?

Profesjonalne wyroby medyczne, takie jak kompresy chłodzące, najlepiej kupić u sprawdzonego dystrybutora, takiego jak hurtownia Terradent, która już od wielu lat dostarcza najwyższej jakości opatrunki, sprzęt oraz niezbędne akcesoria dla klientów indywidualnych oraz kadry specjalistów branży medycznej, sportowej i kosmetycznej.

Na stronie internetowej sklepu www.terradent.pl można wybrać specjalistyczne opatrunki żelowe o zróżnicowanych rozmiarach, a także dobrać do nich odpowiednie osłony ochronne – kieszenie z włókniny sprawdzonych dostawców, takich jak włoski DISPOTECH.

Kompresy żelowe chłodzące | TerraDent

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry