Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 14 700,00 zł

Fizjodyspensery

W nowoczesnej implantologii każdy zabieg wymaga szczególnej dokładności. Unity chirurgiczno – implantologiczne, zwane popularnie fizjodyspenserami to specjalistyczne urządzenia, które wspierają codzienną pracę lekarzy chirurgów i usprawniają wykonywanie trudnych zabiegów rekonstrukcyjnych, w tym przygotowanie kości do włożenia implantu. Dziś jest to standardowe wyposażenie profesjonalnego gabinetu.

Fizjodyspenser pozwala precyzyjnie osadzić implant bez ryzyka, że dojdzie do przesunięć czy poluzowań. Osoba korzystająca w tego urządzenia ma do dyspozycji prosty wyświetlacz, za pomocą którego można regulować różne funkcje – w tym siłę nacisku i programy. Niektóre modele znajdują też zastosowanie w chirurgii plastycznej.

Fizjodyspenser stomatologiczny

Fizjodyspenser nie należy do tanich sprzętów, ale taka inwestycja umożliwia przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów implantologicznych. W ofercie Terradent.pl możesz znaleźć NOUVAG MD20, NOUVAG MD10, MICRO- DYSPENSER 7000 i wszelkie niezbędne akcesoria w przystępnych cenach.

Fizjodyspensery implantologiczne dostępne w hurtowni online to wysokiej klasy produkty, dające możliwość precyzyjnej regulacji tempa obrotu. Wbudowane tu silniki ułatwiają każdy zabieg i nie trzeba ich uruchamiać manualnie, a na pomocą stopy. NOUVAG MD2 został doposażony w 2 mikrosilniki, a MICRO DYSPENSER 7000 w pompę przewodową.

Bezpieczeństwo podczas zabiegów z TerraDent

Sterylność sprzętu to w dzisiejszych czasach podstawa, dlatego większość dostępnych na rynku dyspenserów posiada panel sterowania lub klawiaturę zabezpieczoną dodatkowo folią. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wnikania tam drobnoustrojów, a jednocześnie sprzęt można sprawnie czyścić po zakończonym zabiegu.

Na Terradent.pl wybierzesz też praktyczną walizkę na fizjodyspenser, by w razie konieczności móc go odpowiednio transportować. W dobrze wyposażonym gabinecie nie może też zabraknąć sterylnych zestawów do irygacji implantologicznych, takich jak HIGGITECH IRRIGATION SET.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry