Amalgamaty Kapsułkowe Appilloy 50 kapsułek

85,00 zł
Brutto

Dost. opak. 400mg I lub 600mg II. Amalgamat kapsułkowy Appilloy zawiera ściśle określone proporcje rtęci oraz stopu dentystycznego wymaganego do przygotowania amalgamatu. Nie zawiera fazy gamma ani cynku. Idealnie nadaje się jako wypełnienie do zębów bocznych, ponieważ ma prawie identyczną twardość i ścieralność jak szkliwo zębów, jest bardzo odporny na nacisk i ma dobre właściwości robocze.


Waga
Ilość
Obecnie brak na stanie


Amalgamat kapsułkowy Appilloy zawiera ściśle określone proporcje rtęci oraz stopu dentystycznego wymaganego do przygotowania amalgamatu. Nie zawiera fazy gamma ani cynku. Jest najbezpieczniejszy w przygotowaniu ponieważ zawarte są już odpowiednie ilości proszku i rtęci w kapsułkach.

Ciemnienie i chropowatość powierzchni zostały wyeliminowane od momentu pojawienia się amalgamatów wolnych od fazy gamma 2.

Amalgamat idealnie nadaje się jako wypełnienie do zębów bocznych, ponieważ ma prawie identyczną twardość i ścieralność jak szkliwo zębów, jest bardzo odporny na nacisk i ma dobre właściwości robocze.

W procesie utwardzania jego kształt nie ulega znacznej zmianie. Nieszczelność brzeżna między amalgamatowym materiałem wypełnieniowym a zębem nie występuje.

Stop metali: 43% Ag, 32% Sn, 25% Cu.

Opakowanie: 1 spill 400 mg - żółty, 2 spill 600 mg - niebieski
 
W opakowaniu znajduje się 50 kapsułek

Apilloy-I