Rękawice lateksowe Gentle Skin classic 100 szt
  • Rękawice lateksowe Gentle Skin classic 100 szt
  • Rękawice lateksowe Gentle Skin classic 100 szt
  • Rękawice lateksowe Gentle Skin classic 100 szt

Rękawice lateksowe Gentle Skin classic 100 szt

30,00 zł
Brutto

Rozmiary: S, M. Dost. opak: 100 szt lub 10 x 100 szt (karton)

Rękawice lateksowe bezpudrowe Gentle Skin classic. 20% więcej lateksu, jedne z najczęściej wybieranych, bezpudrowych rękawiczek lateksowych na rynku. Wysokie bezpieczeństwo pracy w obszarach przemysłowych, ratownictwie i medycynie ratunkowej, podczas pracy przy artykułach spożywczych.

Rozmiar:
Ilość
Obecnie brak na stanie


Rękawice lateksowe bezpudrowe jednorazowe Gentle Skin classic. 20% więcej lateksu, jedne z najczęściej wybieranych, bezpudrowych rękawiczek lateksowych na rynku. Pasują na obie ręce. Posiadają mikro chropowatą powierzchnię i rolowaną krawędź (mankiet).

Wysokie bezpieczeństwo pracy nawet w obszarach przemysłowych

Zwiększone wykorzystanie materiału lateksowego daje uczucie lepszej ochrony i sprawia że są one bardziej wytrzymałe.

Bezpieczne wykorzystanie w ratownictwie i medycynie ratunkowej

Niezwykle skuteczna redukcja alergenów

Nadają się w ratownictwie, obszarach intensywnej terapii, w szpitalach, gabinetach lekarskich, w laboratoriach, jak również w przemyśle farmaceutycznym, do sprzątania, w przemyśle i podczas pracy przy artykułach spożywczych.

Rękawice diagnostyczne wykonane z lateksu o szczególnych właściwościach ochronnych.

Przyjazne dla skóry rękawice posiadają niską zawartość białka i akceleratorów dzięki podwójnemu procesowi chlorowania. Zapewniają pełną ochronę dla osób mających wrażliwą skórę.

Są poddawane ciągłym niezależnym kontrolom białek i stale ulepszane w celu zmniejszania zawartości białka. W trakcie procesu produkcyjnego nie jest zwykle używany tiuramu ani tiomocznik, dzięki czemu ryzyko alergii dla osób z alergiami typu IV utrzymywane jest na jak najniższym poziomie. Ponadto, we wszystkich rękawicach firmy Meditrade nie został użyty MBT (merkaptobenzotiazol) - substancja alergenna.

1221R6-65S

Zobacz także