Chodaki damskie MANU

450,00 zł
Brutto

Dost. rozmiary: 36 - 42.

Buty medyczne skórzane damskie MANU. Dostępne na zamówienie. Okres oczekiwania 3 - 4 tygodnie

Popularny chodak Manu krok po kroku zmienia Twoje codzienne życie w coś wyjątkowego. Oprócz tego, że są niezwykle wygodne, stylowe drewniane chodaki mają również niepowtarzalny design. Dostępna w kilku modnych kolorach, solidny but do codziennego życia, pracy i wypoczynku, Manu ma dużą porcję nie tylko klasycznego uroku, który sprawia, że ​​ten chodak jest wszechstronny. Chodź lepiej z chodakiem Manu firmy Woody.

ZOBACZ NOWĄ KOLEKCJĘ OBUWIA WOODY 2021

Rozmiar
Rodzaj
Ilość
Dostępne na zamówienie. Okres oczekiwania 3 - 4 tygodnie

Ze względu na skórę zwierzęcia - materiału z jakiego wykonane są buty, obuwie może wyglądać inaczej, tzn. mieć centki w innych miejscach i trochę różniący się kolor od tych zamieszczonych na zdjęciach. Dlatego zdjęcie służy tylko w celach poglądowych.

W przypadku zakupu chodaków medycznych Woody należy wziąć pod uwagę fakt, że jest to produkt wykonywany ręcznie na zamówienie i może się różnić od  tego, który jest przedstawiony na zdjęciu w sklepie.

Obuwie ze skóry.

Cholewka: Skóra bydlęca

Materiał wewnętrzny: podszewka ze skóry cielęcej

Klamra zapinana w pięciu miejscach.

Elastyczna podeszwa wykonana z drewna wierzbowego i kauczuku naturalnego

Wysokość obcasa: 4,5 cm

Elastyczne, anatomicznie wyprofilowane podeszwy, zapewniają Twoim stopom zdrowe i komfortowe noszenie. Innowacyjność podeszwy uzyskaliśmy dzięki opatentowanej technologii połączenia drewna z kauczukowymi wstawkami, przez co stają się giętkie i poddają się naturalnym ruchom Twojej stopy.

Chodaki Woody to wyłącznie naturalny wyrób, wykonany z drewna wierzbowego, naturalnego kauczuku i włoskiej skóry. Obuwie z fabryki Woody w Austrii nie są produkowane maszynowo na linii produkcyjnej, ale są w pełni wytwarzane ręcznie. W ten oto sposób każdy but staje się unikatem, wartym swojej ceny!

8411-MANU-36