Dezynfekcja wstępna narzędzi Viruton Pre
  • Dezynfekcja wstępna narzędzi Viruton Pre

Viruton Pre Dezynfekcja wstępna narzędzi

45,00 zł
Brutto

Dost. opak. 1L. Gotowy do użycia preparat do wstępnej dezynfekcji i mycia narzędzi chirurgicznych o przyjemnym zapachu. Viruton® Pre to gotowy do użycia preparat do wstępnej dezynfekcji i mycia narzędzi chirurgicznych przed właściwym procesem dezynfekcji. Zalecany do przyrządów i narzędzi medycznych, instrumentów chirurgicznych, pojemników i kontenerów na narzędzia

pojemność
Ilość
Obecnie brak na stanie


Gotowy do użycia preparat do wstępnej dezynfekcji i mycia narzędzi chirurgicznych o przyjemnym zapachu. Viruton® Pre to gotowy do użycia preparat do wstępnej dezynfekcji i mycia narzędzi chirurgicznych przed właściwym procesem dezynfekcji. Zalecany do przyrządów i narzędzi medycznych, instrumentów chirurgicznych, pojemników i kontenerów na narzędzia

Posiada bardzo dobre właściwości myjące, również w przypadku zaschniętych pozostałości organicznych. Zapobiega zasychaniu zabrudzeń organicznych podczas gromadzenia i przewozu narzędzi na miejsce właściwej dezynfekcji.Viruton Pre to środek do wstępnej dezynfekcji narzędzi o działaniu bakteriostatycznym oraz bakteriobójczym. Ekonomiczny w użyciu.

Zawiera inhibitory korozji oraz wykazuje wysoką tolerancję materiałową, dzięki czemu idealnie sprawdza się do instrumentów ze stali szlachetnej, stali galwanizowanej i aluminium, a także materiałów z tworzyw sztucznych i gumy.

Dzięki innowacyjnej formule opartej na synergii surfaktanów i technologii nanomiceli produkt posiada szerokie spektrum bójcze i wyjątkowe właściwości myjące. Działa w 15 min. na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy otoczkowe, Adeno, Polio. Wykazuje wysoką tolerancję materiałową oraz bardzo dobre właściwości myjące przy zaschniętych pozostałościach organicznych.

Cechy produktu:

  • Przebadany zgodnie z nowymi normami dla środków dezynfekcyjnych (EN 14885).
  • Szerokie spektrum mikrobójcze: bakterie, prątki, grzyby, wirusy Adeno i Polio
  • Wyjątkowe właściwości myjące.
  • Działanie bakteriostatyczne 
  • Możliwość zastosowania do wielu wrażliwych materiałów.
  • Wysoka redukcja ryzyka zakażenia.
  • Skutecznie usuwa zaschnięte zabrudzenia organiczne.
  • Zapobiega zasychaniu zabrudzeń organicznych


Spektrum     Normy wg EN 14885     Wysokie obciążenie organiczne
Bakterie (w tym MRSA)     EN 13727 i EN 14561     15 min.
Grzyby (C. albicans)     EN 13624 i EN 14562     15 min.
Prątki gruźlicy (M. avium, M. terrae)     EN 14348 i EN 14563     15 min.
Wirusy osłonkowe (w tym HBV, HIV, HCV, Vaccinia, BVDV, Ebola)     EN 14476     15 min.
Wirus Adeno     EN 14476     15 min.
Wirus Polio     EN 14476     15 min.

 

 

Viruton Pre 1L dental tools