Alkoholowa dezynfekcja powierzchni Medi Spray 5L
  • Alkoholowa dezynfekcja powierzchni Medi Spray 5L

Velox Spray 5l - Alkoholowa dezynfekcja powierzchni

115,00 zł
Brutto

Spray do mycia i dezynfekcji powierzchni.

Zapach
Ilość
Dostępny

Szybka dezynfekcja powierzchni Velox Spray polskiej firmy MEDI-SEPT. Nie pozostawia smug i zacieków. Polecany do szklanych i błyszczących powierzchni. Preparat alkoholowy do dezynfekcji i mycia małych powierzchni sprzętu, aparatury medycznej i operacyjnej, łóżek i foteli zabiegowych oraz trudnodostępnych powierzchni, a także przedmiotów mających kontakt z żywnością. Szybki czas działania od 30 sek. Środek do dezynfekcji sprzętu rehabilitacyjnego, szafek pacjenta, blatów, łóżek. Polecany także do końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz łyżek protetycznych i wycisków silikonowych.

Preparat do dezynfekcji powierzchni nie zawiera aldehydu i fenolu. Odpowiednio dobrane składniki gwarantują szerokie spektrum bójcze w krótkim czasie i idealną czystość bez smug.

Dostępne zapachy: herbaciany, neutralny

Gotowy do użycia, posiada przyjemny, świeży zapach (mimo, że nie zaweira substancji zapachowych). Idealny dla personelu wrażliwego na zapachy. Posiada wyjątkowe właściwości myjące, dzięki innowacyjnej formule. Daje efekt odświeżenia i jest ekonomiczny w użyciu. Środek do dezynfekcji powierzchni przebadany zgodnie z nowymi normami dla środków dezynfekcyjnych (EN 14885). Wysoka redukcja ryzyka zakażenia.

Skład: etanol, propan-2-ol

Sposób użycia:
Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 30 cm pilnując aby została całkowicie pokryta środkiem, a następnie przetrzeć ręcznikiem jednorazowym. Powierzchnia nie wymaga spłukania wodą, wysycha szybko nie pozostawiając smug.

Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe). Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

 

SpektrumNormy wg EN 14885Obciążenie organiczne
niskiewysokie    
Bakterie (w tym MRSA) EN 13727 30 sek. 30 sek.
Grzyby (C. albicans) EN 13624 15 sek. 15 sek.
Prątki gruźlicy (M. terrae) EN 14348 30 sek. 30 sek.
Wirusy otoczkowe (HBV, HCV, HIV, Vaccinia, wirus grypy, Herpes simplex, Ebola) EN 14476 30 sek. 60 sek.
Wirus Rota EN 14476 30 sek. 60 sek.
Wirus Noro EN 14476 30 sek. 30 sek.
Medi-Spray-5L-teatonic

Zobacz także