Alkoholowe chusteczki dezynfekcyjne Cavi Wipes w tubie 160 szt
  • Alkoholowe chusteczki dezynfekcyjne Cavi Wipes w tubie 160 szt

Alkoholowe chusteczki dezynfekcyjne Cavi Wipes w tubie 160 szt

75,00 zł
Brutto

Opak. 160 chusteczek w tubie 15x17cm. Chusteczki dezynfekujące CaviWipes w tubie do dezynfekcji powierzchni do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia sprzętu medycznego, małych powierzchni i innych przedmiotów. Nie stosować do oczyszczania powierzchni wrażliwych na alkohol.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Chusteczki do dezynfekcji sprzętu medycznego i stomatologicznego

CaviWipes to jednorazowe chusteczki z włókniny na bazie alkoholu, o szerokim spektrum działania. Nasączone preparatem CaviCide, gotowe do użycia, do szybkiej dezynfekcji powierzchni, zapewniające skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. 

CaviWipes są mocne, nie wysychają i nie zbijają się podczas użycia. Nie zawierają aldehydów, fenoli, toksycznych chemikaliów ani środków wybielających.

CaviWipes są zalecane do gładkich powierzchni urządzeń medycznych, które wymagają środków do czyszczenia i dezynfekcji o szerokim spektrum działania. Płyn w chustkach zawiera 17,2% alkoholu izopropylowego, zapewniając skuteczne działanie przeciw grzybom, bakteriom, wirusom i prątkom, w ciągu 3 minut.

Nie stosować do oczyszczania powierzchni wrażliwych na alkohol i inwazyjnych wyrobów medycznych.

Obszary stosowania: szpitalne sale operacyjne, oddziały ratunkowe, centra chirurgiczne, centra endoskopii, zakłady weterynaryjne, salony fryzjerskie i kosmetyczne, domy opieki, gabinety stomatologiczne, pralnia, sprzęt laboratoryjny, zewnętrzne powierzchnie urządzeń, ośrodki opieki dziennej, itd.


Cavi-Wipes-tin