Mydło do rąk Freshberry Gojo LTX 700 ml uzupełnienie
  • Mydło do rąk Freshberry Gojo LTX 700 ml uzupełnienie

Mydło w piance GOJO® Freshberry LTX™ 700 ml

69,00 zł
Brutto

Delikatna pianka - uzupełnienie do podajnika bezdotykowego GOJO LTX, do mycia i pielęgnacji rąk z odżywką GOJO o kolorze niebieskim i przyjemnym zapachu owocu granatu. Do codziennego i częstego mycia rąk. Łagodna, gęsta pianka o przyjemnym zapachu zawiera substancje nawilżające i odżywcze dla skóry oraz naturalne ekstrakty roślinne.

 Opakowanie: 700 ml

Ilość
Dostępny

Luksusowa pianka i przyjemny zapach mydła GOJO, wzbogacone w balsam, naturalny ekstrakt i odżywkę dla skóry. Posiada certyfikat USDA i EcoLogo.

Łagodne dla skóry mydło w piance do codziennego i częstego mycia rąk, do mycia lekko i średnio zabrudzonych rąk. Delikatna i gęsta pianka o przyjemnym zapachu zawiera substancje nawilżające i odżywcze dla skóry oraz naturalne ekstrakty roślinne. Dobrze rozprowadza się na dłoniach i łatwo się spłukuje. Płyny Gojo są pakowane w sterylnie zamknięte wkłady i posiadają pełne badania dermatologiczne.

Zapewnia uzyskanie dużej ilości piany, jest łagodne dla skóry rąk, dzięki czemu także gwarantuje ich dokładne umycie.

Sposób użycia: Na zwilżone ręce nanieść produkt i wytworzyć pianę. Po umyciu spłukać dłonie wodą i dokładnie wysuszyć.

Uwaga: Tylko do użytku zewnętrznego! Unikać kontaktu z oczami. Zanieczyszczone oczy przemyć dokładnie wodą. W razie utrzymującego się podrażnienia oczu lub w przypadku połknięcia produktu, należy skonsultować się z lekarzem.

Sanitarnie uszczelniony wkład chroni od dostępu bakterii z zewnątrz

Do użytku wyłącznie z bezdotykowym dyspenserem Purell Advanced LTX

 

GOJO-LTX-1316-03-EEU00-700ml

Zobacz także