Antybakteryjna emulsja do rąk i ciała Velodes Scrub 500ml
  • Antybakteryjna emulsja do rąk i ciała Velodes Scrub 500ml

Antybakteryjna emulsja do rąk i ciała Velodes Scrub 500ml

17,00 zł
Brutto

Velodes Scrub to delikatna emulsja antybakteryjna przebadana dermatologicznie do całego ciała i do mycia rąk przed chirurgiczną dezynfekcją. Idealna dla lekarzy, stomatologów, pielęgniarek, często myjących ręce. Zalecana dla osób z wrażliwą skórą i alergików. Emulsja może być stosowana w przemyśle spożywczym, instytucjach służby zdrowia oraz w miejscach o zwiększonych wymaganiach sanitarnych.

Ilość
Dostępny

Velodes® Scrub to delikatna emulsja antybakteryjna przebadana dermatologicznie do mycia rąk przed chirurgiczną i po higienicznej dezynfekcji. Można ją stosować do mycia całego ciała. Idealna dla lekarzy, stomatologów, pielęgniarek, często myjących ręce. Zalecana dla osób z wrażliwą skórą i alergików. Emulsja może być stosowana w przemyśle spożywczym, instytucjach służby zdrowia oraz w miejscach o zwiększonych wymaganiach sanitarnych.

Nie zawiera barwników ani kompozycji zapachowej. Neutralne pH dla skóry oraz zawartość gliceryny i pochodnej olejku kokosowego umożliwia codzienne mycie rąk bez podrażnień. Zawartość triclosanu nie przyczynia się do rozwoju bakterii.

Sposób użycia: Niewielką ilość płynu nanieść na wilgotne dłonie, rozetrzeć do wytworzenia piany i spłukać wodą.

Skladniki: anionowe środki powierzchniowo czynne, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne (betaina kokosowa), substancje nawilżające (gliceryna), triclosan

Velodes-Scrub-IM-DEZ-ML092-500ml
5 Przedmioty

Zobacz także