Krem do rąk Velodes Cream Aloe Vera tubka 100ml
  • Krem do rąk Velodes Cream Aloe Vera tubka 100ml

Velodes krem Aloe Vera

7,00 zł
Brutto

Krem ochronny w tubce 100ml do rąk Velodes® Cream Aloe Vera z aloesem doskonale nawilża skórę, uelastycznia i chroni skórę przed wysuszaniem. Zalecany dla lekarzy, personelu medycznego oraz osób narażonych na wysuszenie i macerację skóry w wyniku częstego mycia rąk i noszenia rękawic. Zalecane jest codziennie stosowanie kremu po częstym myciu rąk oraz po higienicznej dezynfekcji.

Pojemność
Ilość
Dostępny

Krem ochronny do rąk Velodes® Cream Aloe Vera z aloesem doskonale nawilża skórę, uelastycznia i chroni skórę przed wysuszaniem. Zalecany dla lekarzy, personelu medycznego oraz osób narażonych na wysuszenie i macerację skóry w wyniku częstego mycia rąk i noszenia rękawic. Zalecane jest codziennie stosowanie kremu po częstym myciu rąk oraz po higienicznej dezynfekcji.

Zapewnia dłoniom jedwabistą miękkość. Chroni skórę i łagodzi podrażnienia skóry. Szybko się wchłania przynosząc natychmiastowe uczucie komfortu. Nie zawiera parabenów. Przebadany dermatologicznie.

Gliceryna, ekstrakt z aloesu, prowitamina B5 i witamina E, będące składnikami kremu Velodes Cream Aloe Vera sprawiają, że skóra dłoni jest miękka i jedwabista.

Sposób użycia:
Nanieść niewielką ilość kremu na czyste, suche ręce. Delikatnie wmasować w dłonie (i paznokcie). Czynność należy powtarzać po każdym myciu rąk.

 

VelodesCreamAloe100ml