Antybakteryjna emulsja Velodes Scrub 5L
  • Antybakteryjna emulsja Velodes Scrub 5L

Velodes Scrub - Antybakteryjna emulsja 5L

190,00 zł
Brutto

Delikatna emulsja antybakteryjna do całego ciała i do mycia rąk przed chirurgiczną dezynfekcją a po higienicznej dezynfekcji Velodes Scrub. Zalecana dla osób z wrażliwą skórą i alergików, dla lekarzy, stomatologów, pielęgniarek - osób często myjących ręce. Emulsja może być stosowana w przemyśle spożywczym, instytucjach służby zdrowia i miejscach o zwiększonych wymaganiach sanitarnych.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Delikatna emulsja antybakteryjna do całego ciała i do mycia rąk przed chirurgiczną dezynfekcją a po higienicznej dezynfekcji Velodes Scrub. Zalecana dla osób z wrażliwą skórą i alergików, dla lekarzy, stomatologów, pielęgniarek - osób często myjących ręce. Emulsja może być stosowana w przemyśle spożywczym, instytucjach służby zdrowia oraz w miejscach o zwiększonych wymaganiach sanitarnych.

Nie zawiera barwników ani kompozycji zapachowej. Neutralne pH dla skóry oraz zawartość gliceryny i pochodnej olejku kokosowego umożliwia codzienne mycie rąk bez podrażnień. Zawartość triclosanu nie przyczynia się do rozwoju bakterii.

Sposób użycia: Niewielką ilość płynu nanieść na wilgotne dłonie, rozetrzeć do wytworzenia piany i spłukać wodą.

Skladniki: anionowe środki powierzchniowo czynne, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne (betaina kokosowa), substancje nawilżające (gliceryna), triclosan

Velodes-Scrub-IM-DEZ-ML078-5L

Zobacz także