Charisma Opal flow kompozyt 4g
  • Charisma Opal flow kompozyt 4g

Charisma Opal flow 1.8g

69,00 zł
Brutto

Kompozyty półpłynne Charisma Opal flow zachowują swój kształt i położenie po zastosowaniu. Upłynniają się pod naciskiem instrumentu, ze względu na właściwości tiksotropowe.
Charisma Opal flow tworzy jednolite, gładkie powierzchnie tam, gdzie ubytek jest trudnodostępny. Jest to idealna podbudowa dla kompozytu o wyższej lepkości.

Dost. kolory: A1,A2,A3.

Kolor
Ilość
Dostępny

Kompozyt półpłynny zachowujący swój kształt i położenie po zastosowaniu. Upłynnia się pod naciskiem instrumentu, ze względu na właściwości tiksotropowe.

Charisma® OPAL flow to nowe, innowacyjne uzupełnienie systemu OPAL. Dzięki możliwości bardzo dobrego kontrolowania lepkości prace minimalnie inwazyjne staną się jeszcze prostsze. Z uwagi na rzeczywistą charakterystykę kolorów, które w naturalny sposób naśladują kolor zęba, oraz pełny zestaw barw, system OPAL spełnia wszelkie wymagania w zakresie zapewnienia pacjentom najlepszej obsługi w możliwie najkrótszym czasie.

Nowy półpłynny kompozyt Charisma® OPAL flow można zastosować do stworzenia naturalnie idealnych, wytrzymałych wypełnień.

Kompaktowy system braw posiada 7 kolorów i może być łączony ze wszystkimi dostępnymi na rynku kompozytami na bazie akrylanów.

Charisma® OPAL flow daje się bardzo wygodnie opracowywać i jest najlepszym materiałem do wielu zastosowań.

– Poszerzone lakowanie bruzd.
– Wypełnienia ubytków – jako pierwsza warstwa dla ubytków klasy I i II.
– Minimalnie inwazyjne wypełnienia klasy V.
– Wypełnienia klasy I i II w miejscach, które nie są narażone na siły żucia.
– Minimalnie inwazyjne wypełnienia klasy III.
– Drobne naprawy uzupełnień bezpośrednich i pośrednich, łączonych za pomocą odpowiedniego środka wiążącego.

Charisma®OPALflow – korzyści
– Niewielki skurcz i wysoka wytrzymałość na zginanie, dla trwałości wypełnień.
– Bardzo duża nieprzepuszczalność dla promieni rentgenowskich, dla bezpiecznej diagnostyki.
– Niecieknąca strzykawka.
– Optymalne płynięcie dzięki właściwościom tiksotropowym (lepkość na życzenie).

Nieprzepuszczalność dla promieni rentgenowskich zapewniająca bezpieczne diagnozowanie i łatwość użycia pozwalająca na osiągnięcie wytrzymałych i bezpiecznych uzupełnień. Charisma® OPAL flow tworzy jednolite, gładkie powierzchnie tam, gdzie ubytek jest trudnodostępny. Jest to idealna podbudowa dla kompozytu o wyższej lepkości.

Kompozyt półpłynny zachowuje swój kształt i położenie bezpośrednio po zastosowaniu. Płynięcie następuje wyłącznie pod naciskiem instrumentu, ze względu na właściwości tiksotropowe.

opalflow-a2

Zobacz także