Maxcem Elite Cement kompozytowy 5g

109,00 zł
Brutto

Opakowanie: 5g

Dost. kolory: bezbarwny, biały, przyciemniony biały, żółty. Maxcem Elite jest samotrawiącym, samoprzylegającym cementem kompozytowym o udoskonalonej prostocie stosowania, przeznaczonym do osadzania uzupełnień protetycznych. Materiał łączy sprawdzoną technologię z większą siłą wiązania i doskonałymi właściwościami użytkowymi. Cement cechuje łatwość oczyszczania, nie wymaga ręcznego mieszania.

Kolor
Ilość
Dostępny

Maxcem Elite jest samotrawiącym, samoprzylegającym cementem kompozytowym o udoskonalonej prostocie stosowania, przeznaczonym do osadzania uzupełnień protetycznych. Materiał łączy bez kompromisów sprawdzoną technologię z większą siłą wiązania i doskonałymi właściwościami użytkowymi. Cement cechuje łatwość oczyszczania. Materiał nie wymaga ręcznego mieszania i przechowywania w lodówce, a wygodę aplikacji zapewniają końcówki wewnątrzustne i dokanałowe, które umożliwiają nakładanie cementu w miejscach trudno dostępnych.

Zalety:

  • Siły łączenia równe 22-36 MPa.
  • Bez zastosowania systemu wiążącego. łatwość użycia.
  • Bez mieszania ręcznego czy potrzeby przechowywania w lodówce.
  • Zgodność ze wszystkimi substratami protetycznymi.

 

Maxcem łączy się doskonale z ceramiką, metalami oraz tlenkiem cyrkonu i tlenkiem glinu. Skuteczny mechanizm wiązania chemicznego. Materiał wiąże całkowicie bez dostępu światła.

Wskazania:

Maxcem Elite można stosować do osadzania wkładów, nakładów, koron, mostów, wkładów koronowo-korzeniowych, pojedynczych licówek i zamków ortodontycznych. Wskazania do stosowania obejmują uzupełnienia ceramiczne, kompozytowe oraz prace na bazie tlenku cyrkonu i na podbudowie metalowej.

Dostępne kolory: bezbarwny, biały, przyciemniony biały, żółty.

Dostępne opakowanie: 1 x strzykawka 5g

 

Maxcem-Elite-White