Kompozyty światłoutwardzalne Megafill Flow 2g
  • Kompozyty światłoutwardzalne Megafill Flow 2g

Kompozyty światłoutwardzalne Megafill Flow 2g

29,00 zł
Brutto

Światłoutwardzalny płynny kompozyt mikrohybrydowy Megafill Flow 2g firmy Megadenta. Odbija światło naturalne i sztuczne tak jak ząb. Widoczny na zdjęciach RTG. Jako wypełniacz zastosowano miękkie szkło o twardości 5,5 w skali Mohsa, odpowiadające twardości naturalnej substancji zęba.

Kolor
Ilość
Dostępny

Światłoutwardzalny kompozyt płynny mikrohybrydowy. Odbija światło naturalne i sztuczne tak jak ząb. Widoczny na zdjęciach RTG. Jako wypełniacz zastosowano miękkie szkło o twardości 5,5 w skali Mohsa, odpowiadające twardości naturalnej substancji zęba.

Dwukrotne silanizowanie szkła daje doskonałe właściwości polerowania, efekt kameleona, odbijanie światła tak jak ząb, co czyni kompozyt Megafill MH wysoko kosmetycznym wypełnieniem.

Materiał znajduje zastosowanie w ubytkach klasy III, IV i V oraz I i II. Doskonały również przy frakturach koron zębowych w zębach przednich.

Znajduje zastosowanie przy pełnym licowaniu przebarwionych zębów przednich i hipolazji szkliwa. Doskonały również przy frakturach koron zębowych w zębach przednich.

Megafill nie powinien być stosowany łącznie z podkładami zawierającymi eugenol, ponieważ substancje fenolowe hamują polimeryzację.

Megafill-Flow-A2
4970 Przedmioty