Końcówki do ślinociągu Hygoformic 100szt
  • Końcówki do ślinociągu Hygoformic 100szt
  • Końcówki do ślinociągu Hygoformic 100szt
  • Końcówki do ślinociągu Hygoformic 100szt

Końcówki do ślinociągu Hygoformic 100szt

22,00 zł
Brutto

Hygoformic U dla dorosłych lub L dla dzieci. Jednorazowe końcówki do ślinociągu Hygoformic. Dzięki możliwości nadania indywidualnego kształtu w jamie ustnej pozwalają odsunąć język. Ogromną zaletą tzw. "ślimaczków" jest niemożliwość przysysania się do śluzówki. 

Opakowanie: 100szt.

Typ
Ilość
Obecnie brak na stanie


Jednorazowe końcówki do ślinociągu Hygoformic. Dzięki możliwości nadania indywidualnego kształtu w jamie ustnej pozwalają odsunąć język.

Ogromną zaletą tzw. "ślimaczków" jest niemożliwość przysysania się do śluzówki.

Hygoformic oferuje pełną kontrolę i komfort dla klienta. Nadaje się do formowania i bezproblemowo dostosowuje swój kształt do policzka każdego pacjenta, a mając 5 otworów ssących oferuje bardzo dobrą użyteczność. Korzyści te pozwalają na stosowanie Hygoformic, w przypadku gdy zwykła końcówka do ślinociągu lub rurka aspiratora nie ma łatwego dostępu i wymagane jest leczenie w tylnej części szczęki.

Łączenie dwóch końcówek Hygoformic z przyjaznymi dla użytkownika podwójnymi adapterami (brak w opakowaniu, możliwość dodatkowego zamówienia), upraszcza i ułatwia pracę zarówno językowo i dopoliczkowo.

Hygoformic ® jest wykonana z mieszaniny polietylenowej i polipropylenowej, jest nietoksyczna i przyjazna dla środowiska.

Końcówki do ślinociągu, jednorazowe ślinociągi Hygoformic dopasowują się do indywidualnego kształtu i rozmiaru policzka pacjenta.

Gdy zaplanowane jest leczenie w głębi ust pacjenta, możliwe jest dopasowanie końcówki Hygoformic w celu dostania się do zębów w samym tyle pacjenta ust i jednocześnie odciągać (odpychać) język.

Gdy potrzebne jest lepsze ssanie (wyciąganie śliny) lub gdy nie ma możliwości zastosowania rurki aspirującej podczas leczenia, wówczas zalecamy stosowanie 2 końcówek Hygoformic połączonych razem przy pomocy podwójnego adaptera DA10 (miękki adapter S100 x2 i podwójny adapter DA10 - brak w opakowaniu, możliwość zamówienia dodatkowo).

Opakowanie 100szt.

Hygoformic-U2100

Zobacz także