Lampa polimeryzacyjna Translux Wave - Nowy model
  • Lampa polimeryzacyjna Translux Wave - Nowy model
  • Lampa polimeryzacyjna Translux Wave - Nowy model

Lampa polimeryzacyjna Translux Wave

1 560,00 zł
Brutto

Lampa polimeryzacyjna bezprzewodowa Translux Wave LED do utwardzania stomatologicznych materiałów światłoutwardzalnych. Lampa Translux Wave jest lampą światłoutwardzalną o dużej mocy z wąskim spektrum emisji w zakresie długości fali świetlnej 440 – 480 nm, dokładnie dopasowanej do spektrum absorpcji fotoinicjatora kamforochinonu.

Ilość
Obecnie brak na stanie  • Rękojeść w kształcie pióra: Lekki i ergonomiczny korpus w kształcie pióra zapewnia bezwysiłkową obsługę nawet przez osoby o drobnych dłoniach. Kąt obrotu światłowodu 360° pozwala na łatwy dostęp do zębów trzonowych.
  • Obsługa jednym przyciskiem: Jeden wygodny przycisk zasilania i programowania umożliwia wybór opcji naświetlania przez 10 sekund lub 20 sekund. Diody wskazują zmianę programu.
  • Urządzenie bezprzewodowe: Brak przewodu zasilającego zapewnia maksymalną swobodę ruchu.
  • Niezawodne działanie: Translux Wave jest wyposażona w mocny, długo działający akumulator litowo-jonowy. Jego ładowanie zabiera bardzo mało czasu. Akumulator można szybko i łatwo wymienić bez użycia narzędzi. Wbudowany miernik intensywności światła (radiometr) daje możliwość sprawdzenia prawidłowego działania lampy.


Translux Wave to nowoczesna lampa diodowa do optymalnej polimeryzacji światłem wszystkich dostępnych na rynku materiałów dentystycznych na bazie kamforochinonu.

Dane techniczne Translux Wave
Gęstość mocy: > 1,200 mW/cm² (Cure Rite)
Długość fal: 440 – 480 nm (wąskie spektrum)
Wymiary ładowarki: L140 x W60 x H60 mm
Wymiary rękojeści: L210 mm, max. ø 23 mm
Ciężar: Ładowarka 437 g, rękojeść 145 g
Zasilanie (ładowarka): 100 to 240 V(AC), 50/60 Hz,
5 W, 12 – 18 VA
Zasilanie (rękojeść): Ładowalny akumulator litowo-jonowy
3.6 V/2000 mAh
Źródło światła: Dioda monochromatyczna o wysokiej jasności
Światłowód: ø 8 mm, 70°

TransluxWave 66059801

Zobacz także