Variotime Heavy Tray Dynamix Refill 2x380 ml

360,00 zł
Brutto

Variotime Dynamix Heavy Tray Refill
(2 x 380 ml) Dynamix Heavy Tray
2 końcówki mieszające Dynamix
1 pierścień mocujący Dynamix

Variotime to A-silikonowa poliwinylosiloksanowa precyzyjna masa wyciskowa gwarantująca wspaniałe rezultaty i ujednolicone procedury pracy. Variotime precyzyjnie dostosowuje się i odtwarza detale dzięki dokładności wymiarowej i hydrofilowym właściwościom.

Ilość
Dostępny

A-silikonowa poliwinylosiloksanowa precyzyjna masa wyciskowa Variotime zapewnia wspaniałe rezultaty i ujednolicone procedury pracy. Zmienna i inteligentna koncepcja czasu pozwala na dostosowanie rozpoczęcia okresu wiązania i czasu pracy. Variotime precyzyjnie dostosowuje się i odtwarza detale dzięki dokładności wymiarowej i hydrofilowym właściwościom. Variotime posiada szeroki zakres zastosowań – jeden system dla wszystkich technik wyciskowych.

Zmienny czas opracowywania od 1–2,5 minuty, w połączeniu z krótkim czasem wiązania w jamie ustnej (2,5 min) są zapewnione poprzez nowatorską koncepcję czasu wiązania. Variotime dostępny jest w trzech różnych systemach, które obejmują system  do automatycznego mieszania oraz kompaktowy system do wszystkich zastosowań o sześciu różnych stopniach gęstości. Dzięki temu opracowywanie materiału Variotime jest łatwe efektywne i bezpieczne.

System Variotime można stosować do wycisków: koron i mostów, wkładów i nakładów (inlay, onlay), implantów, do wycisków fiksacyjnych i transferowych oraz do wycisków czynnościowych.

Korzyści:

  • Kompaktowy system składający się z 6 różnych konsystencji, do wszystkich technik wyciskowych i wielu zastosowań
  • Dostępność w formach: do mieszania ręcznego, w naboju lub w zasobniku Dynamix
  • Precyzja i dokładność,
  • Procedura opracowywania którą można indywidualnie dopasować, 
  • Łatwe, skuteczne i bezpieczne opracowywanie
  • Zmienny czas roboczy i krótki czas wiązania
  • Ponad 25 lat doświadczenia w dziedzinie precyzyjnych materiałów wyciskowych – A-silikonów,   a także skuteczność udowodniona klinicznie
  • Variotime steruje kinetyką polimeryzacji w temperaturze jamy ustnej i szybko wiąże po umieszczeniu w niej.


Variotime Extra Light Flow i Medium Flow – Odporne na wilgoć materiały wyciskowe o wyjątkowej płynności idealnie dostosowanej do wybranej techniki wycisku. Kąty zwilżania kropli wody mierzone w próbie na właściwości hydrofilowe dla Variotime Extra Light Flow odpowiadają polieterowi, wykazując wyjątkowe właściwości Variotime w wilgotnych bruzdach i kieszonkach. Variotime Medium Flow wykazuje największą wytrzymałość pośród badanych materiałów wyciskowych, jest w związku z tym najbardziej odporny na odrywanie krawędzi i odkształcenia po wyjęciu z jamy ustnej.

Variotime-HeavyTrayDynamix

Zobacz także