Wkładki stomatologiczne TNC Tongue'n Cheek 200szt

75,00 zł
Brutto

Superchłonne wkładki TNC - Tongue’n Cheek są osiem razy bardziej chłonne od popularnego wałeczka stomatologicznego.

ZALETY:

  • zwiększają efektywność pracy lekarza, który nie traci czasu na zmianę wałków
  • nie wkręcają się w wiertło
  • możliwość dopasowania wielkości
  • wspaniała izolacja przy wykonywaniu wypełnień, pobieraniu wycisków, cementowaniu, w ortodoncji itp.
Ilość
Dostępny

Wygoda - bardzo miękka, przyjazna błonie śluzowej. Pacjenci nie lubią wałków ligninowych ale uwielbiają Tongue'n Cheek (TNC).

Bezpieczeństwo - jest całkowicie bezpieczna ponieważ nie wkręca się w wiertło. Nie zawiera także żadnych składników, które mogą wywoływać uczulenia.

Retrakcja - możesz użyć naszej wkładki do zwiększenia retrakcji przy zabiegach wymagających szerokiego dostępu do pola operacyjnego. Wkładka przytrzyma na miejscu tkanki. Aby uzyskać taką retrakcje po prostu delikatnie spryskaj wkładkę sprayem wodno-powietrznym. Wkładka powiększy swoje rozmiary natychmiast i przytrzyma tkanki.

Dopasowanie - wkładka daje możliwość dopasowania jej do każdego pacjenta indywidualnie poprzez użycie nożyczek lub nożyka. Jej przecięcie nie zmienia w żaden sposób jej właściwości absorpcyjnych. Możesz także połączyć wkładki ze sobą układając je jedna obok drugiej tak, aby stykały się ze sobą - zapewniając w ten sposób izolację całego łuku zębowego. Dzieci je uwielbiają!

Idealne w użyciu - po opracowaniu zęba, włóż wkładkę w miejsce gdzie normalnie wkładasz wałeczek ligniny w celu izolacji pola zabiegowego. Teraz zamiast co chwile wymieniać wałeczki ligninowe (po wytrawieniu i przepłukiwaniu, po aplikacji bondu i kompozytu) i zmagać się z ociekającymi wałkami, po prostu pozwól aby wkładka TNC wchłonęła zarówno wytrawiacz jak i wodę służącą do przepłukiwania, cały czas zachowując suchość pola zabiegowego i dokończ zakładanie wypełnienia lub inna procedurę stomatologiczna bez stresu.

Wspaniałe - przy zakładaniu wypełnień, wyciskach, rejestracji zwarcia, cementowaniu koron, mostów, procedurach ortodontycznych.

Wszędzie - gdzie używałeś do tej pory wałków ligninowych, użyj teraz wkładki TNC.

Sprawdź sam - do dwóch małych kieliszków nalej ciepłej wody (symulacja śliny) i włóż do jednego wałek ligninowy a do drugiego wkładkę TNC - popatrz, a zobaczysz różnice.
 

 

Pampersy-TNC

Zobacz także