ORAL-B Essential Floss - Woskowana nić dentystyczna 50 m

9,90 zł
Brutto

Nitka dentystyczna woskowana do usuwania płytki nazębnej z miejsc trudno dostępnych dla zwykłej szczoteczki do zębów Oral-B Essentialfloss. Nić nie strzępi się a zarazem łatwo się przeciska między zębami oraz poniżej linii dziąseł.

Opakowanie: 50m

Ilość
Dostępny

Nić dentystyczna ORAL-B Essential Floss® zbudowana z odpowiedniego włókna powlekanego polimerem, co pomaga w usuwaniu płytki nazębnej w wygodny i łatwy sposób. Jest ona odporna na zrywanie i strzępienie i łatwo się wciska w przestrzenie międzyzębowe.

Sposób użycia:

  1. Należy wysunąć ok. 50 cm nici i owinąć swobodnie dookoła środkowych palców (więcej nici na jednym palcu niż na drugim) aby pomiędzy palcami pozostało mniej więcej 2 cm nitki dentystycznej.
  2. Napiąć nić dentystyczną za pomocą kciuka oraz palców wskazujących, a następnie należy wsunąć ją ostrożnie w szczelinę międzyzębową. Nić należy zsuwać powoli w kierunku dziąsła.
  3. Następnie należy owinąć nić dookoła zęba w kształcie litery C przesuwając ją bardzo ostrożnie w górę i w dół i pod linią dziąseł. Wziąć czysty kawałek nici po przejściu do kolejnego zęba.
Oral-B-Essentialfloss

Zobacz także