Pasta do zębów GC Tooth Mousse 40g (35ml)
  • Pasta do zębów GC Tooth Mousse 40g (35ml)

GC Tooth Mousse Pasta do zębów 40g (35ml) dla małych dzieci

59,00 zł
Brutto

Nie zawiera fluoru. Zalecana dla dzieci poniżej 6 roku życia. Dost. smaki: owocowy, mięta, wanilia, truskawka, melon. Bezcukrowa wodna pasta do zębów (pianka) GC Tooth Mousse, zawierająca kompleks Recaldent (CPP-ACP), pochodzący z białka mleka, kazeiny. Wskazana do stosowania po zabiegach kiretażu, wybielania, profesjonalnego oczyszczania, root planingu, W przypadku nadwrażliwości zębiny

 Opakowanie: 35 ml

Smak
Ilość
Dostępny

Bezcukrowa pasta do zębów (pianka) na bazie wody GC Tooth Mousse, zawierająca kompleks Recaldent fosfopeptyd kazeiny - amorficzny fosforan wapnia (CPP-ACP), który pochodzi z białka mleka, kazeiny.

Nie może być stosowana u pacjentów mających alergię na białka mleka i hydroksybenzoesan.

Nie zawiera fluoru. Zalecana dla dzieci poniżej 6 roku życia, posiadających jeszcze zęby mleczne.

Mleko i jego pochodne mają działanie ochronne na zęby, a jest to spowodowane kazeinową częścią białka o nazwie fosfopeptyd kazeiny (CPP), co prowadzi do "przyklejenia" do niej jonów wapnia i fosforanów w postaci bezpostaciowego fosforanu wapnia (ACP). CPP-ACP (RECALDENT ™) jest idealnym systemem dostarczania przyswajalnych jonów wapnia i fosforu.
Pasta do zębów do zastosowań profesjonalnych GC Tooth Mousse chroni środowisko jamy ustnej w sytuacjach, gdzie wystęouje zachwianie równowagi mineralnej.

Wskazania:

  • Przywracanie mineralnej równowagi w ustach np. w przypadku kserostomii czy utrudnionych  procedur higienicznych u pacjentów z niedostatkiem śliny.
  • Po zabiegach kiretażu, wybielania, profesjonalnego oczyszczania, root planingu (ścinania korzenia), W przypadku nadwrażliwości zębiny pacjenta
  • Przy występowaniu przebarwień (plam) na zębach krem GC działa bardzo efektownie, minimalizując kontrast i zmniejszając widoczność plamy do prawie przezroczystej.
  • W przypadku występowania u pacjenta wysokiej lub średniej podatności na próchnicę: w przypadku wystąpienia kwaśnego odczynu w jamie ustnej pacjenta, zespołu Sjögrena, refluksu żołądkowego, radierozji, niewłaściwej kontroli płytki nazębnej, leczenia ortodontycznego i występowania białych plam na zębach.


Korzyści wynikające ze stosowania Pasty GC Tooth Mousse:

- przywraca równowagę mineralną w jamie ustnej pacjenta

- zapewnia dodatkową ochronę zębów

- neutralizuje kwasy płytki nazębnej i inne bakterie atakujące szkliwo

- Buforuje zmienne pH w płytce nazębnej

- Zmniejsza działanie bakterii Streptococcus mutans i sobrinus oraz ich adhezję do powierzchni zębowej

- Remineralizuje i uodparnia płytkę nazębną na działanie kwasów

- Optymalizuje wchłanianie i transport fluorków do szkliwa

- Smakuje wyjątkowo i sprawia, że zęby stają się czystsze i nabierają większej gładkości

GCToothMousse-tutti-frutti

Zobacz także