SENSIKIN Płyn do płukania jamy ustnej 250ml

19,00 zł
Brutto

Płyn do płukania jamy ustnej SENSIKIN został stworzony specjalnie do walki z nadwrażliwością i bolesnością zębów - spowodowanymi takimi czynnikami jak: zimne lub gorące napoje i pokarm, kwaśne substancje, czynniki mechaniczne (np. nieprawidłowe szczotkowanie zębów), odsłonięte szyjki zębowe.

 

Pojemność
Ilość
Dostępny

Płyny do płukania ust SENSIKIN stworzone specjalnie do walki z nadwrażliwością i bolesnością zębów - spowodowanymi takimi czynnikami jak: zimne lub gorące napoje i pokarm, kwaśne substancje, czynniki mechaniczne (np. nieprawidłowe szczotkowanie zębów), odsłonięte szyjki zębowe.

Zawarte w Płynie do płukania jamy ustnej SENSIKIN sole potasu (5%) skutecznie pomagają zapobiegać nadwrażliwości zębów. Fluorek sodu (0.32%) - wzmacniając ich działanie - zapobiega również próchnicy i wzmacnia szkliwo. Witamina E i prowitamina B5 chronią dziąsła i ułatwiają regeneracje pokrywającego je nabłonka i śluzówką jamy ustnej.

Postać płynu zapewnia penetrację aktywnych składników w przestrzeniach międzyzębowych.

WSKAZANIA: codzienna higiena jamy ustnej przy:

nadwrażliwości zębów

nadwrażliwości dotykowej zębiny

bolesnym szczotkowaniu zębów

profilaktyce próchnicy

ochronie dziąseł

nadwrażliwości po zabiegach wybielania zębów, po kiretażu, po scalingu oraz podczas leczenia ortodontycznego

SENSIKIN - Płyn do płukania jamy ustnej może stanowić również wspomaganie działania SENSIKIN INTENSIV Gel lub SENSIKIN INTENSIV Spray.

Dawkowanie i sposób użycia: Płukać usta 2 razy dziennie nierozcieńczonym płynem (ok. 15 ml) przez 1 minutę. Przez co najmniej pół godzimy po zastosowaniu nie zaleca się przyjmować napojów ani pokarmów. Nie połykać. Po użyciu preparatu nie płukać ust wodą.

Jako uzupełnienie płynu SENSIKIN zaleca się codzienne używanie SENSIKIN - Pasty do zębów. Preparat nie zawiera alkoholu i dzięki temu nie podrażnia śluzówki jamy ustnej (może być stosowany m.in. przez osoby z suchością lub innymi schorzeniami śluzówki jamy ustnej).


007/T

Pliki do pobrania

SENSIKIN broszura produktu

Pliki do pobrania (2.01M)

Zobacz także