Pasta do zębów Blanx Anti Age 75ml

22,00 zł
Brutto

Pasta wybielająca do zębów Blanx Anti Age, usuwająca ze szkliwa szczególnie trudne do usunięcia osady spowodowane spożyciem kawy, tytoniu, czerwonego wina, coli oraz osadzaniem się płytki bakteryjnej. Zawiera naturalne wyciągi z porostu islandzkiego oraz mikroproszek z bambusa.

Ilość
Dostępny

Nowatorska pasta wybielająca, usuwająca ze szkliwa szczególnie trudne do usunięcia osady spowodowane spożyciem kawy, tytoniu, czerwonego wina, coli oraz osadzaniem się płytki bakteryjnej. Zawiera naturalne wyciągi z porostu islandzkiego oraz mikroproszek z bambusa.

 

BlanX Anti-Age - pasta zapobiegająca starzeniu się zebów

 

Nasze szkliwo zębowe jest ciągle narażone na działanie substancji o kwaśnym odczynie pH, które powodują utratę jonów wapniowych, fluorowych i fosforanowych oraz demineralizację szkliwa. Szkliwo w związku z tym staje się słabsze, zmieniając swoją formę w kruchą porowatą siateczkę, która jest podatna na próchnicę. Z wiekiem proces ten nasila się i dlatego konieczna jest suplementacja odpowiednio dobranych mineralnych oligopierwiastków egzogennych, zawartych w paście Blanx Anti-Age, które wspierają odbudowę ubytków oraz stymulują jego remineralizację. Pasta Blanx Anti-Age dodatkowo jest wzbogacona w witaminę E oraz wyciąg z kasztanowca, które działają ochronnie na śluzówkę, redukując zarazem przekrwienia dziąseł.

Składniki: woda, gliceryna, krzemionka, sorbitol, PEG-32, żywica celulozowa, laurylosiarczan sodowy, ksylitol, porost islandzki, brodaczka włosowata, bambus tropikalny, monofluorofosforan sodu (0,8%), mięta pieprzowa (lekarska), mentol, wyciąg z owoców papai, fluorek sodu (0,08%), sól sodowa sacharyny, anetol, dwutlenek tytanu, metyloparaben, propyloparaben

 

 

Blanx-Med-Anty-Age
497 Przedmioty