Intensywny System Wybielający BLANX MED White Shock LED Bite 50ml

59,00 zł
Brutto

Pasta do mycia zębów BLANX MED White Shock ze światłem LED Bite

BlanX MED to pasty do zębów najnowszej generacji wykorzystujące opatentowaną technologię mikrosfer. Jest to pasta do zębów z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX®, który reaguje na światło. ActiluX® nie zawiera nadtlenków i nie dostarcza aktywnego tlenu (nie powoduje utleniania), dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla dziąseł.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Pasta do mycia zębów BLANX MED White Shock ze światłem LED Bite

BlanX MED to najnowszej generacji pasty do zębów wykorzystujące opatentowaną technologię mikrosfer.
 

Światowa Innowacja w Wybielaniu zębów – Aktywne Wybielanie Uśmiechem!


ActiluX® jest opatentowanym hydroksyapatytem naładowanym nieorganicznymi, fotokatalicznymi tlenkami metali. Ten opatentowany związek wiąże się ze szkliwem zęba i pozostaje na jego powierzchni przez cały dzień. ActiluX® jest aktywowany przez światło dzienne za każdym razem kiedy zęby mają z nim kontakt. Ten fotokrystaliczny hydroksyapatyt naładowany nieorganicznymi tlenkami metali jest fotoaktywnym związkiem i za każdym razem mając kontakt ze światłem dziennym uwalnia bezpieczne cząsteczki, które atakują membrany komórkowe bakterii oraz pigmenty, niszcząc je. ActiluX® ma zatem także działanie antybakteryjne ujawniające się na powierzchni zębów, a także eliminuje pigmenty organiczne, które nieestetycznie wpływają na biel uśmiechu i przebarwiają zęby.

ActiluX® nie zawiera nadtlenków i nie dostarcza aktywnego tlenu (nie powoduje utleniania), dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla dziąseł. Ponadto ActiluX® ma właściwości hydrofilne, dzięki czemu jest w stanie  zapewnić skutecznie nawilżenie dziąseł.

Sposób użycia: Używaj Intensive Whitening Treatment trzy razy dziennie, każdego dnia. Po każdym zakończonym szczotkowaniu zębów umieść BlanX LED Bite w ustach, kładąc przezroczyste plastikowe części na zębach i opierając wargi na podparciu. Naciśnij przycisk i pozwól światłu z BlanX LED oświetlać zęby przez co najmniej minutę. Aby wybielanie było jeszcze intensywniejsze, używaj BlanX LED Bite co najmniej raz w tygodniu przez minimum 10 minut. Przed założeniem nakładki nałóż warstwę produktu, jeśli trzeba to rozprowadzić pastę czystym palcem, na przezroczystą podpórkę. Na koniec zabiegu przepłucz jamę ustną. Pamiętaj im więcej światła pada na ActiluX®, tym intensywniejsze działanie wybielające!

WAŻNE: BlanX LED jest wielokrotnego użytku! Na koniec zabiegu odłóż BlanX LED na bok, będzie go można użyć do przyspieszenia działania pasty do zębów BlanX White Shock. Baterie BlanX LED są wymienialne. Lampa BlanX LED została zaprojektowana specjalnie do aktywacji i przyspieszenia procesu wybielania formułą BlanX White Shock. Jej działanie jest gwarantowane wyłącznie w połączeniu z produktami z formułą BlanX White Shock.

Ważne informacje: Produkty BlanX White Shock nie zawierają nadtlenków ani środków chemicznych, które mogą powodować podrażnienia ze względu na swoje nienaturalne i agresywne działanie. Zamiast tego, BlanX White Shock zawiera nieorganiczne, biokompatybilne mikrokryształki ActiluX®, które działają naturalnie ze światłem, tak aby nie uszkodzić szkliwa zębów. Światło emitowane przez BlanX LED i BlanX LED Bite jest całkowicie nieszkodliwe.

Utylizacja diod LED: Na koniec cyklu życia produkt nie może zostać zutylizowany jako odpady komunalne. Musi zostać zabrany do lokalnego centrum zbiórki odpadów lub do sklepu oferującego taką usługę. W przypadku BlanX LED, gdy lampa już nie działa, należy wyrzucić baterie do specjalnego pojemnika.

W celu osiągnięcia oczekiwanych wyników należy stosować BlanX Led wyłącznie z pastą BlanX White Shock.


Powstanie pasty BlanX Med

Podczas wyprawy na Arktykę grupa naukowców zauważyła u mieszkańców tego kontynentu nadzwyczajną biel zębów. Wynikało to z faktu, że pocierali oni swoje zęby porostami. Podczas przeprowadzonych badań, wyodrębniona została z wyciągu tych porostów substancja wyjątkowo skutecznie i aktywnie niszczy bakterie powodujące próchnicę zębów oraz eliminuje zabarwienia na zębach.

Uwaga: Pasty nie należy stosować w przypadku obecności zadrapań lub skaleczeń śluzówki jamy ustnej.

Współczynnik ścieralności 20 RDA
Blanx-White-Shock-Bite