GC MI Paste Plus Pasta do zębów z fluorem 40g (35ml)

68,00 zł
Brutto

Wodna pasta bez cukru, z fluorem. 

Opakowanie: 35 ml

Smak
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


Bezcukrowa pasta oparta na wodzie, zawierająca kompleks Recaldent fosfopeptyd kazeiny - amorficzny fosforan wapnia (CPP-ACP).GC MI Paste Plus (MI = Minimum Interwencji) to pasta do profesjonalnego miejscowego stosowania.

C MI Paste Plus do mycia zębów przeznaczona jest dla pacjentów z grupy wysokiego ryzyka. Dla kobiet w ciąży, pacjentów ze słabą regulacją płytki nazębnej i z wysokim ryzykiem próchnicy. Zawiera bioaktywny wapń, RECALDENT CPP-ACP oraz FLUOR. GC MI Paste Plus to krem do profesjonalnego stosowania miejscowego. Przywraca równowagę mineralną, likwiduje przebarwienia na zębach.

Pasta do zębów GC MI Paste Plus bez cukru to krem stomatologiczny do użytku profesjonalnego miejscowego. Zalety tej pasty są takie jak dla GC Tooth Mousse, a dodatkowo zawiera ona 900 ppm unikalną, opatentowaną postać fluoru i przeznaczona jest dla pacjentów z grupy wysokiego ryzyka.

Wskazana dla pacjentów mających agresywną próchnicę i utraty struktury tkanek zęba z powodu erozji zębów i przyspieszonego zużycia zębów, dla kobiet w ciąży, w trakcie i / lub po ortodoncji dla pacjentów z kwaśnym środowiskiem jamy ustnej i refluksem żołądkowym. Dla pacjentów ze słabą regulacją płytki nazębnej i z wysokim ryzykiem próchnicy.

Krem (pasta) GC to "płynne szkliwo" przywracające równowagę mineralną w ustach i wspierające zarazem działanie śliny w ustach, zapewniając dodatkową ochronę zębów. Krem GC neutralizuje kwasy powstałe z płytki nazębnej i inne bakterie atakujące szkliwo.


Wskazania:

  • Przywracanie mineralnej równowagi w ustach np. w przypadku kserostomii czy utrudnionych  procedur higienicznych u pacjentów z niedostatkiem śliny.
  • Po zabiegach kiretażu, wybielania, profesjonalnego oczyszczania, root planingu (planowania korzenia), W przypadku nadwrażliwości zębiny pacjenta
  • Przy występowaniu przebarwień (plam) na zębach krem GC działa bardzo efektownie, minimalizując kontrast i zmniejszając widoczność plamy do prawie przezroczystej.
  • W przypadku występowania u pacjenta wysokiej lub średniej podatności na próchnicę: w przypadku wystąpienia kwaśnego odczynu w jamie ustnej pacjenta, zespołu Sjögrena, refluksu żołądkowego, radierozji, niewłaściwej kontroli płytki nazębnej, leczenia ortodontycznego i występowania białych plam na zębach.


Korzyści wynikające ze stosowania Pasty (kremu) GC MI Paste Plus:

- przywraca równowagę mineralną w jamie ustnej pacjenta

- zapewnia dodatkową ochronę zębów

- neutralizuje kwasy płytki nazębnej i inne bakterie atakujące szkliwo

- Buforuje zmienne pH w płytce nazębnej

- Zmniejsza działanie bakterii Streptococcus mutans i sobrinus oraz ich adhezję do powierzchni zębowej

- Remineralizuje i uodparnia płytkę nazębną na działanie kwasów

- Optymalizuje wchłanianie i transport fluorków do szkliwa

- Smakuje wyjątkowo i sprawia, że zęby stają się czystsze i nabierają większej gładkości

GCMIPlus-tutti-frutti