BioRepair Whitening Pasta do zębów 75ml

22,00 zł
Brutto

Pasty wybielające do zębów BioRepair Whitening odbudowują powierzchnię szkliwa dzięki formule MICROREPAIR, jednocześnie wybielając zęby w naturalny sposób, tworząc barierę ochronną przed płytką nazębną, kamieniem i próchnicą. Pasta chroni jamę ustną przed osadami i odbarwieniami na zębach dzięki Polimerowi PVP, który tworzy cienki filtr, warstwę na powierzchni szkliwa.

 Opakowanie: 75 ml

 

Ilość
Dostępny

Pasty do zębów BioRepair Whitening odbudowują powierzchnię szkliwa dzięki formule MICROREPAIR, jednocześnie wybielając zęby w naturalny sposób, tworząc barierę ochronną przed płytką nazębną, kamieniem i próchnicą. Pasta chroni jamę ustną przed osadami i odbarwieniami na zębach dzięki Polimerowi PVP, który tworzy cienki filtr, warstwę na powierzchni szkliwa.

BioRepair Whitening nie zawiera fluorku, dwutlenku tytanu, parabenów, ani laurylosiarczanu sodu (SLS), ani też ściernej krzemionki.

Na zębach są często uszkodzenia lub rysy o mikroskopijnych rozmiarach, dlatego cząsteczki MicroRepair znajdujące się w paście BioRepair w łatwy sposób uwalniają się wiążąc się ze szkliwem i odbudowując je.

Z uwagi na to że pasta ta nie posiada fluoru może być stosowana również u dzieci poniżej 7 roku życia.

BioRepair Whitening