Glucosite do płukania kieszonek 2ml

7,90 zł
Brutto

Preparat DO STOSOWANIA WYŁACZNIE PRZEZ LEKARZA STOMATOLOGA do przepłukiwania kieszonek dziąsłowych i innych obszarów błony śluzowej jamy ustnej. Stosowany w profilaktyce stanów zapalnych spowodowanych zalegającymi resztkami pokarmów. Skład: diglukonian chlorhexydyny 0,2%, nadtlenek wodoru 3%

Opakowanie: Strzykawka 2ml + zestaw aplikatorów.

Ilość
Dostępny

Preparat do przepłukiwania kieszonek dziąsłowych i innych obszarów błony śluzowej jamy ustnej. Stosowany w profilaktyce stanów zapalnych spowodowanych zalegającymi resztkami pokarmów. Skład: diglukonian chlorhexydyny 0,2%, nadtlenek wodoru 3%

Opakowanie: Strzykawka 2ml + zestaw aplikatorów.

Sposób użycia:

Należy umieścić płyn w kieszonce dziąsłowej przy pomocy aplikatora, a następnie wprowadzić preparat do kieszonki przesuwając aplikator wzdłuż linii dziąsła. Po skończeniu aplikacji preparatu Glucosite, pacjent powinien przepłukać jamę ustną czystą wodą. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć po ok. 7 dniach.

Nie stosować u pacjentów z nadwrażliwością na składniki preparatu.

Ostrzeżenia: Produkt o drażniącym działaniu na oczy. W przypadku kontaktu natychmiast spłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. W razie spożycia nie zmuszać do wymiotów. Wypić dużą ilość wody. Skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25 °C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zużyte opakowania przekazać do utylizacji lub zwrócić do producenta.

WYRÓB DO STOSOWANIA WYŁACZNIE PRZEZ LEKARZA STOMATOLOGA

Glucosite-2ml

Zobacz także