Rozwieracz jamy ustnej OptraGate Small
  • Rozwieracz jamy ustnej OptraGate Small

Rozwieracz jamy ustnej OptraGate Small

6,00 zł
Brutto

Romiar: Small (mały) - Odległość między kącikami ust ok. 6cm. OptraGate to wolny od lateksu rozwieracz ust i policzków podczas zabiegów stomatologicznych. OptraGate zapewnia wygodny dostęp do jamy ustnej, ułatwiając i przyśpieszając pracę podczas zabiegu stomatologicznego. Odsuwając policzki i wargi pacjenta zapewnia względną suchość pola operacyjnego i czyni pracę bardziej komfortową.

Ilość
Dostępny

OptraGate to wolny od lateksu rozwieracz ust i policzków podczas zabiegów stomatologicznych. OptraGate zapewnia wygodny dostęp do jamy ustnej, ułatwiając i przyśpieszając pracę podczas zabiegu stomatologicznego. Odsuwając policzki i wargi pacjenta zapewnia względną suchość pola operacyjnego i czyni pracę bardziej komfortową.

Występuje w 3 rozmiarach:

"Junior" - Odległość między kącikami warg (ust) ok. 4,5cm

"Small" - Odległość między kącikami warg (ust) ok. 6cm

"Regular" - Odległość między kącikami warg (ust) ok. 7cm

OptraGate jest wygodny dla pacjenta nawet podczas długich zabiegów, dzięki elastyczności w trzech wymiarach.
OptraGate zapewnia dobry dostęp do zębów przednich i bocznych w większości przypadków. Odsuwając wargi i policzki jednocześnie chroni je. Nie utrudnia przy tym ruchów żuchwy.

OptraGate nie zawiera lateksu. Może być łatwo zakładany i zdejmowany przez jedną osobę bez pomocy asysty.

Zalety

Znacznie ułatwia dostęp do pola operacyjnego
Wygodny dla pacjenta
Uniwersalność zastosowania: wypełnianie ubytków (bezpośrednie i pośrednie), wypełnianie ubytków w zębach przednich (stomatologia estetyczna), wypełnienia klasy V, wybielanie, profesjonalne czyszczenie zębów, leczenie chorób przyzębia, pobieranie wycisków, praca w systemie Cerec,itp.
OptraGate-retractor-small
50000 Przedmioty