• Przyłbica ochronna Comfort Protective Visor

Przyłbica ochronna Comfort Protective Visor RELAX

45,00 zł
Brutto

RELAX: oprawka i 4 grubsze folie 0,175 mm,

STANDARD: oprawka i 5 cienkich folii 0.125 mm

Przyłbica stomatologiczna ochraniająca twarz o nowoczesnym kształcie i sposobie zaprojektowania o wysokiej wytrzymałości na załamania. Jest bardzo lekka, elastyczna i wygodna. Zapewnia doskonałą ochronę i wygodę podczas pracy. Nie uciska i łatwo dopasowuje się do twarzy

Kolor
Ilość
Dostępny

Przyłbica ochronna COMFORT Protective Visor (w wersji RELAX: oprawka i 4 grubsze folie 0.175 mm, lub STANDARD: oprawka i 5 cienkich folii 0.125 mm).

  • Zapewnia doskonałą ochronę i wygodę podczas pracy
  • Posiada nowoczesny design i ergonomiczny kształt
  • Jest lekka
  • Posiada wysoką wytrzymałość na załamania
  • Oprawka jest elastyczna. nie uciska i łatwo dopasowuje się do twarzy
  • Dwie klamry metalowe lub dwa plastikowe uchwyty w oprawce pozwalają na łatwą i szybką wymianę folii
  • Posiadają najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatem CE.

 

Folie o najwyższym parametrze przezroczystości – 99,75%.

Kolor dobierany losowo.

Przyłbica ochronna COMFORT zapewnia wygodną i higieniczną pracę stomatologom i technikom dentystycznym. Zapobiega zakażeniom przenoszonym drogą kropelkową oraz umożliwia ochronę przed opiłkami opracowywanych materiałów.

Wygodna i elastyczna oprawka zapewnia szerokie pole widzenia, nie krępując swobody ruchów.

Oprawka została skonstruowana tak, aby mogły używać jej osoby pracujące w okularach korekcyjnych. Jest to cecha niespotykana w żadnym innym typie masek ochronnych na rynku!!!

Zalety przyłbic COMFORT:
* Doskonała ochrona i wygoda podczas pracy dla każdego lekarza i technika.
* Nowoczesny design.
* Ergonomiczny kształt.
* Niska waga.
* Wysoka wytrzymałość na złamania.
* Elastyczna, bezuciskowa i łatwo dopasowująca się do twarzy oprawka.
* Dwie metalowe klamry krokodylkowe pozwalające na szybką wymianę folii.
* Folie antystatyczne w dwóch grubościach (cienkie STANDARD i grube RELAX) zapewniające doskonałą widoczność i długą żywotność.
* Komplet folii wymiennych (5 szt. STANDARD lub 4 szt. RELAX) w każdym zestawie.
* Stabilne i bezpieczne opakowanie.
* Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem CE.

Każdy zestaw składa się z oprawki i kompletu folii antystatycznych, w którym znajdują się 4 grubsze folie, wersja RELAX lub 5 cienkich folii, wersja STANDARD. Folie mają najwyższy parametr przezroczystości - 99,75%.

Wysoka jakość zastosowanych tworzyw sprawia, że cała przyłbica jest ekstremalnie wytrzymała, a jednocześnie bardzo lekka. Przyłbica nie stanowi dodatkowego obciążenia głowy i kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy.

Najwyższa jakość tego produktu idzie w parze z najniższą ceną na rynku.

INSTRUKCJA UŻYCIA:

PRZEZNACZENIE

Przyłbica ochronna stosowana podczas zabiegów stomatologicznych zmniejsza ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową, zapobiega przed działaniem mało szkodliwych czynników mechanicznych.

SPOSÓB MOCOWANIA

Przyłbica typu Comfort posiada metalowe lub plastikowe (COMFIRT Light) klamerki dzięki którym mogą być z nią używane wszystkie typy folii znajdujące się na rynku. Folię wyjąć delikatnie, unikając zabrudzenia i zarysowania, umieścić końce arkusza folii po jednej szerszej stronie w uchwytach po bokach oprawki okularowej. Mocować folię, gdy oprawka jest rozłożona . Wysokość oraz odchylenie folii można regulować indywidualnie. Nie należy składać oprawki z zamocowaną folią. Przed złożeniem folię należy wypiąć.

UWAGA: oprawki wykonane są z materiału termoplastycznego, można je więc dogiąć i modelować według indywidualnych potrzeb po zanurzeniu w gorącej wodzie.

KONSERWACJA

Po zabrudzeniu wypiąć folię z oprawki, a następnie spłukać delikatnie wodą z dodatkiem detergentu i pozostawić do wyschnięcia. Folię można użyć ponownie. W przypadku pojawienia się na folii zarysowań lub zmatowienia, będącego wynikiem zużycia – folię należy wyrzucić i użyć kolejnego arkusza. Nie wycierać do sucha. Nie używać czystego spirytusu. Producent dopuszcza stosowanie środków do dezynfekcji dostępnych na rynku o zalecanym stężeniu 10% etanolu i niższego.

Comfort-Visor-Relax

Zobacz także